אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

This topic contains 5 תגובות, has 2 משתתפים.

Last updated by Itamar לפני 1 שנה.

Assigned support staff: Itamar.

מאת תגובות
אוקטובר 9, 2018 at 8:54 am #2799016

מעין בר תקוה

Tell us what you are trying to do? אני מנסה להגדיר מחיר מבצע מתוזמן על מוצרים בעברית ומשום מה לא משנה התאריך שאני בוחרת המבצע נכנס לתוף החל מאותו הרגע.

Is there any documentation that you are following?

Is there a similar example that we can see?

What is the link to your site?
hidden link

אוקטובר 9, 2018 at 10:08 am #2799393

Itamar
Supporter

Languages: אנגלית (English ) עברית (עברית )

Timezone: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי.

עברית היא השפה השניה באתר שלך ואנגלית היא השפה הראשית.
השדות לתזמון מחיר מבצע בשפות האחרות נעולים מכיוון ש WPML מסנכרנת את תזמון מחיר המבצע עם המוצר המקורי באנגלית. לכן שינויים שאת מכניסה בשדות אילו לא נכנסים לתוקף ולמעשה אסור לשנות אותם. אנא ראי תצלום מסך מצורף.

האם כך את מנסה לשנות את המחיר המתוזמן?

בברכה,
איתמר.

אוקטובר 9, 2018 at 10:18 am #2799466

מעין בר תקוה

כן, רק שאני עושה זאת בחלק של העברית,
אז בעצם לפי מה שאתה אומר, אני יכולה לתזמן מחיר מבצע למוצר אם אני אגדיר אחוזי הנחה על המוצר באנגלית וזה באופן אוטומטי יתבצע גם על המוצע בעברית?

אגב, יש אפשרות לשנות את השפה הראשית של האתר? הכוונה להפוך אותן (עברית ראשית ואנגלית משנה)
תודה!

אוקטובר 10, 2018 at 7:14 am #2803159

Itamar
Supporter

הי.

תצלום המסך שלי הוא מאתר ניסיונות שיש לי בו צרפתית היא השפה הראשית. באמצעות התצלום רציתי להמחיש לך איך זה נראה כשמנסים לערוך את המוצר בשפה אחרת ולא בשפה בו הוא נוצר (מה שחשוב זה באיזו שפה נוצר המוצר במקור). יש נעילה על שדות מסויימים (אייקון של מנעול).

את שואלת: "אז בעצם לפי מה שאתה אומר, אני יכולה לתזמן מחיר מבצע למוצר אם אני אגדיר אחוזי הנחה על המוצר באנגלית וזה באופן אוטומטי יתבצע גם על המוצע בעברית?"
אני מצטער אם לא הייתי ברור אבל אני גם לא מבין מה הקשר בין תזמון מחיר מבצע (קביעה מתי הוא יכנס לתוקף ומתי המבצע יגמר) לבין הגדרת אחוזי הנחה. אני חושב שכדאי שבכרטיס השני נטפל בעיניין אחוזי ההנחה וכאן נמשיך עם תזמון המבצע.
את שאלת בפתיחה: "אני מנסה להגדיר מחיר מבצע מתוזמן על מוצרים בעברית ומשום מה לא משנה התאריך שאני בוחרת המבצע נכנס לתוף החל מאותו הרגע."
יתכן ואני לא הבנתי אותך כשורה לכן לאור זאת אני רוצה לשאול אותך איך בדיוק את מנסה לעשות את זה?
מה הצעדים שעלי לעשות על מנת לראות את הבעיה?

לשאלתך: "אגב, יש אפשרות לשנות את השפה הראשית של האתר? הכוונה להפוך אותן (עברית ראשית ואנגלית משנה)"

כן יש אפשרות כזאת.
1. גשי ל WPML -> Languages
2. למעלה ב Site Languages ליחצי על הכפתור Change default language ושני את השפה הראשית לעברית.

**** חשוב מאוד!!! בצע גיבוי מלא (קבצים ובסיס נתונים) לאתר שלך לפני ביצוע פעולה זאת ****

תודה,
איתמר.

אוקטובר 10, 2018 at 7:24 am #2803175

מעין בר תקוה

היי,
צירפתי צילום מסך של מה שאני עושה,
באופן עקרוני אני ניגשת למוצר להגדרת המחיר ובמחיר בשקלים מגדירה מחיר מבצע ואת התאריכים (תחילת המבצע וסופו)
מה שקורה זה כמו שרשמתי קודם, המחיר מתחיל לתפוס מרגע האישור ולא מתאריך תחילת המבצע שהוגדר.
כשניסיתי לבצע זאת על המחיר באנגלית נראה שזה עבד..

אוקטובר 11, 2018 at 7:44 am #2806983

Itamar
Supporter

הי ותודה שצירפת את תצלום המסך.

חשבתי עד עכשיו שאת מתכוונת לתזמון מחיר מבצע שזו אפשרות בנויה בתוך ווקומרס.
לפי תצלום המסך אני מבין שאת מדברת על האופציה לשינוי זמני של המחירים הנקבעים אוטומטית ע"י שער ההמרה שקבעת כשהגדרת את השקל כמטבע שני. או שער ההמרה שנקבע ע"י 'עדכון שערי מטבע אוטומטי' (Automatic Exchange Rates). האפשרות Automatic Exchange Rates מופעלת מהמיקום הזה.
WooCommerce -> WooCommerce Multilingual -> Multi-currency
אנא ראי תצלום מסך מצורף. האפשרות הזאת מאפשרת למשתמש להרשם לאחד משני השירותיים שנותנים עידכון לשערי מטבע Fixer.io או currencylayer. במידה ואת משתמש באפשרות לשער ההמרה שקבעת בעצמך או שנקבע ע"י אחד מהשירותים האילו יש לך את האפשרות לתאריכים מסויימים להראות מחירים שאת מחליטה ולא המחירים ע"פ שערי ההמרה. ושינויי התאריכים שאת מראה בתצלום מסך שלך הם שינויי תאריכים לזמנים האילו. עוד על נושא זה תוכלי לקרוא בפירוט בתיעוד שלנו כאן.
https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/multi-currency-support-woocommerce/#configure-distinct-prices-for-different-currencies
כשאני בודק זאת באתר ניסיונות שלי אני יכול לראות שיתכן ויש בעיה עם האפשרות הזאת ואדווח עליה לתומכים הבכירים אצלינו. אך קודם לכן חשוב לי ליישר קו איתך ולהבין האם זה השינוי שאותו את רוצה להשיג? או שאת דיברת על תזמון זמני מבצע? נכון שמעשית שתי האפשרויות יכולות להשיג את אותו מטרה, אך אני מעוניין להבין מה ואיך את רצית להשיג.

תודה,
איתמר.

הדיון '[סגור] בעיה בתזמון מבצע בעברית (באנגלית נראה שעובד)' סגור לתגובות חדשות.