דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

נושא זה מכיל 4 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שנה, 10 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 8, 2022בְּ- 6:17 am #11409777

Orly Shafir

בזמן שהתוסף של wpml פעיל אי אפשר לשמור דפים עם אלמנטור,
ברגע שאנחנו מכבים את התוסף הכל עובד כרגיל,

ביקשנו עזרה בנושא בעבר אך לאחר המתנה ארוכה עדיין לא נפתרה הבעיה.

אבקש את עזרתכם הדחופה כי זה מונע מאיתנו להשתמש באתר כרגע.

יוני 8, 2022בְּ- 10:29 am #11412159

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

בכרטיס הקודם חיכיתי לתגובה ממך ולאפשרות לבדוק את הבעיה על העתק של האתר שלך באותו השרת. לצערי התגובה לא הגיעה והמערכת שלנו סגרה את הכרטיס באופן אוטומטי בחלוף זמן קצוב.

https://wpml.org/he/forums/topic/%D7%9C%D7%90-%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%9F-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A8-%D7%93%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%90%D7%9C%D7%9E%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%A9wpml-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93/page/2/#post-10261465

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה. על מנת שלא לפגוע באתר שלך שבאויר עדיף שתיצור העתק של האתר שלך (staging site) על אותו שרת ותתן לנו כניסה לשם. בכל מקרה הרשה לי בבקשה, אם יש צורך, לעדכן את וורדפרס, ערכת העיצוב והתוספים. בנוסף הרשה לי להחליף את ערכת העיצוב לערכת עיצוב דיפולטיבית של וורדפרס. והרשה לי לכבות ולהדליק תוספים. אצטרך גם גישת FTP לאתר שלך בבקשה. כמו כן, אצטרך את אישרוך שיש לך גיבוי עדכני לאתר שבמידה ומשהו משתבש תוכל לשחזר את האתר מן הגיבוי. בבקשה פרט את הצעדים שעלי לקחת על מנת לראות את הבעיה. זה יהיה נהדר אם תוכל לשתף סירטון שמראה את הבעיה כשאתה מנסה לשמור את העמודים. בשביל זה אתה יכול להשתמש בשירות החינמי של LOOM.

קישור נסתר

במידה ואת\ה מאשר\ת, אני רוצה לבקש ממך הרשאה לכניסה זמנית לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק טוב יותר את הבעיה. אני מבקש שתשתפ\י איתי את פרטי הכניסה לאדמין וגם ל FTP. תוכל\י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת\ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את\ה ואני יכולים לראות אותו.

חשוב מאוד!!! צור\י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.

הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.
https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

תודה,
איתמר.

יוני 12, 2022בְּ- 9:20 am #11442327

Itamar
Supporter

תודה על פרטי הכניסה. אבדוק את הנושא ואחזור אליך.

יוני 12, 2022בְּ- 9:38 am #11442353

Itamar
Supporter

הי,

באתר שלך יכולתי לראות שוורדפרס, אלמנטור ו WPML (בתוסף הראשי) אינם מעודכנים מעודכנים לגרסתם האחרונה. ראה תצלום מסך מצורף. עדכנתי אותם לגרסתם האחרונה. לאחר מכן ערכתי עם אלמנטור את העמוד שאיתו היתה בעיה בפעם הקודמת. אני מדבר על העמוד הזה.

קישור נסתר

לאחר שביצעתי שינוי שבעמוד בעזרת אלמנטור ניסיתי לצאת מהעורך של אלמנטור לעמוד הערכיה של וורדפרס, אך התקבלה שגיאת 500.

Request Timeout
This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

אנא ראה תצלום מסך מצורף.

אמשיך לבדוק אם אני רואה יומן שגיאות ואחזור אליך.

2022-06-12_12-19-44.jpg
2022-06-12_11-57-40.jpg
יוני 12, 2022בְּ- 11:28 am #11442621

Itamar
Supporter

הי,

המשכתי לבדוק את הבעיה באתר שלך. לא הצלחתי למצוא איכן שנשמר יומן השגיאות במערכת הוורדפרס שלך. אולם לאחר זמן מה יכולתי שוב להתחבר לאתר שלך. המשכתי בבדיקה וראיתי שאתה משתמש בערכת עיצוב מותאמת אישית (custom theme) בשם MAOZ. החלפתי את ערכת העיצוב ל'שלום אלמנטור' שאמורה לעבוד טוב עם WPML. לפני כן, עדכנתי את 'שלום אלמנטור' לגירסתה האחרונה. בנוסף כיביתי את התוסף Maoz core functions. עכשיו כשאני מוסיף שינויים בעמוד ושומר הם נשמרים. אנא ראה תצלום מסך מצורף. יכולתי להבחין שלוקח זמן לשינויים להשמר אבל כעבור מספר דקות הם מופיעים. לא ברורה לי הסיבה לכך. אך מה שברור הוא שהבעיה לא מגיעה מ WPML. יתכן שיש עניין כל שהוא עם ערכת העיצוב MOAZ והתוסף שלך.

בברכה,
איתמר.

שינויים-נשמרים.jpg
This ticket is now closed. If you're a WPML client and need related help, please open a new support ticket.