Skip Navigation

This thread is resolved. Here is a description of the problem and solution.

Problem:

אלמנטור - בכל הדפים שנמצאים תחת הדומיין בעברית יש שברי עיצוב באלמנטור, באתר באנגלית הכל תקין.

אפשר היה לראות את הבעיה בההאדר ובפוטר של האתר וגם בחלק מעיצוב של עמוד ארכיון מוצרים.

Solution:

הבעיה היתה שתהליך התרגו כמו שממולץ במדריך שלנו לעבודה עם אלמנטור לא בוצע בצורה נכונה. יש לעקוב אחר המדריך שלנו כאן.

https://wpml.org/documentation/plugins-compatibility/elementor/

אם את\ה מתרגם את האתר בצורה ידנית, כלומר נדרש עיצוב שונה בכל שפה, יש לעקוב אחר המדריך שלנו לתרגום בצורה ידנית.

https://wpml.org/documentation/translating-your-contents/using-different-translation-editors-for-different-pages/

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

This topic contains 11 תגובות, has 2 משתתפים.

Last updated by Itamar לפני 1 שנה, 1 חודש.

Assisted by: Itamar.

מאת תגובות
מרץ 14, 2023 at 12:08 pm #13242175

eliahour

hidden link

בכל הדפים שנמצאים תחת הדומיין בעברית יש שברי עיצוב באלמנטור, באתר באנגלית הכל תקין.

ובכלל, כל שני וחמישי יש לי צרות עם האתר, שברגע שאני מכבה את תוסף התרגום הם נעלמות. אבל זה אחרי זה.

מרץ 14, 2023 at 12:38 pm #13242417

Itamar
Supporter

Languages: אנגלית (English ) עברית (עברית )

Timezone: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

אני יכול לראות את הבעיה בעיצוב בקישור שננת לי לעמוד בעברית. אני רואה שהאהדר והפוטר לא נראים כמו באנגלית. ואני גם רואה בעיה בטקסט שמופיע בראש העמוד מתחת להאהדר ולפני המוצרים. ראה תצלום מסך מצורף.

תוכל בבקשה לאשר שאתה פועל על פי ההנחיות שלנו כיצד יש לעבוד עם WPML ואלמנטור?

תוכל לראות את המדריך בקישור הזה.

https://wpml.org/documentation/plugins-compatibility/elementor/

בבקשה שים לב גם לבעיות הידעות שיש לנו עם אלמנטור ובדוק אם במקרה אתה לא נתקל באחת מבעיות אילו.

https://wpml.org/documentation/plugins-compatibility/elementor/#known-issues

דבר נוסף שאני מבחין בו ויש לתקנו הוא העניין הבא.

ייתכן שהסיבה לבעיה היא שדרישות המינימום של התקנת הוורדפרס שלך אינן עומדות בדרישות המינימום של WPML.

כשאני מסתכל באינפורמציית הדיבוג (debug info) שצירפת אני יכול לראות ש WP Memory Limit באתר שלך עומד על 40M.

דרישות המינימום שלנו הן להלן:

- PHP 5.6 ומעלה (זה בסדר בהתקנה שלך).
- WP Memory Limit 128MB ויותר אם ניתן.
- MySQL 5.6 ומעלה.

תוכל לקרוא בפירוט על כך בקישור הבא.
hidden link

האם זה אפשרי מבחינתך לשנות את דרישות המנימום האלו?

ייתכן שתצטרך לפנות לשם כך לחברת האיחסון של האתר שלך.

מה שנראה לי שקשור לעניין שלך זה עניין ה WP Memory Limit. אתה יכול לנסות לפתור את זה בעצמך לפני שאתה פונה לחסרת האיחסון. הדרך לעשות זאת זה באמצעות הקובץ wp-config.php בהתקנת האתר שלך. הוסף את השורות הבאות בקובץ זה.

/** Memory Limit */
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

הוסף אותן לפני השורה הבאה:

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

האם תוכל לבצע את השינויי הזה ולוודא שאתה עוקב אחר ההוראות שלנו ולראות אם זה עוזר?

אם יש לך בעיות נוספות שם WPML (כמו שהזכרת), פתח בבקשה כרטיס נפרד לכל בעיה אחרת.

תודה,
איתמר.

2023-03-14_14-27-30.jpg
מרץ 14, 2023 at 3:28 pm #13244611

eliahour

העליתי הזכרון ל256.
מעבר לזה על פניו הכל מוגדר נכון מבחינת ההתקנות.

מרץ 14, 2023 at 3:30 pm #13244623

eliahour

שאני עובר בין השפות מחזית האתר, האתר בעברית כאילו לא מכיר באתר באנגלית. אני מאבד גישה למסך ניהול, וללא יכולת להתחבר עם החשבון שלי מהאתר המרכזי.

מרץ 14, 2023 at 4:46 pm #13245363

Itamar
Supporter

תודה שהעלת את הזכרון ל 256.

לא קיבלתי את כל התשובות ממך ועדיין לא ברור לי כיצד אתה מתרגם את העמודים שנבנו עם אלמנטור.

האם אתה משתמש בעורך התרגום של WPML על מנת לתרגם רק את הטקסט, או שאתה משתמש בעורך של אלמנטור לעצב באופן נפרד את העמוד או האלמנט הגלובלי (האהדר, פוטר)?

אם אתה משתמש באפשרות השניה של תרגום באמצעות העורך של אלמנטור, אתה צריך לעקוב אחר המדריך שלנו כאן.

https://wpml.org/documentation/translating-your-contents/using-different-translation-editors-for-different-pages/

בברכה,
איתמר.

מרץ 14, 2023 at 6:13 pm #13245865

eliahour

אני משתמש ב2 אופנים בתרגום.
דפי אלמנטור מנוהל כדפים נפרדים בפני עצמם המקושרים לשפה השניה. תרגום ידני.
מוצרים אני מתרגם דרך ממש התרגום שלכם.

לא נתקל באחת הבעיות המפורטות בדף הבעיות הידועות עם אלמנטור.

עבד סביר עד לפני כמה ימים.

מרץ 14, 2023 at 7:25 pm #13246207

Itamar
Supporter

תודה,

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה. על מנת שלא לפגוע באתר שלך שבאויר עדיף שתיצור העתק של האתר שלך (staging site) על אותו שרת ותתן לנו כניסה לשם. בכל מקרה הרשה לי בבקשה, אם יש צורך, לעדכן את וורדפרס, ערכת העיצוב והתוספים. בנוסף הרשה לי להחליף את ערכת העיצוב לערכת עיצוב דיפולטיבית של וורדפרס. והרשה לי לכבות ולהדליק תוספים. אצטרך גם גישת FTP לאתר שלך בבקשה. כמו כן, אצטרך את אישרוך שיש לך גיבוי עדכני לאתר שבמידה ומשהו משתבש תוכל לשחזר את האתר מן הגיבוי.

********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.********************************************

הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

מרץ 15, 2023 at 8:32 am #13248927

Itamar
Supporter

הי, ותודה על פרטי הכניסה.

בדקתי שתי בעיות באתר שלך. בדקתי למה ההאדר בעברית לא נראה כמו באנגלית ולמה החלק העליון של הטמפלייט parocot לא נראה טוב וכמו באנגלית. במהלך בדיקת הדברים הקלטתי וידאו עם סאונד שמראה מה שאני עושה כדי לפתור את הבעיה. ראה תצלום מסך מצורף. אנה צפה בודיאו בקישור הבא.

hidden link

אני מקווה שהוידאו הזה יעזור לך להבין איך לעבוד נכון ולהמנע מבעיות כמו שקרו באתר שלך. הקישור הבא הוא למדריך לתרגום ידני (שכבר שלחתי לך בתגובה קודמת) אותו אני מזכיר בוידאו.

אמור לי בבקשה אם יש לך שאלות נוספות בנושא.

בברכה,
איתמר.

2023-03-15_10-26-12.jpg
מרץ 15, 2023 at 11:02 am #13250399

eliahour

תודה איתמר.
חושב שהבנתי סדר הפעולות מכאן ולהבא.
אם כי כמיטב זכרוני נאלצתי לערבב אז בגלל בעיות תצוגה שהיו. עברו כבר כמעט 3 שנים...

כרגע אכן הכל נראה בסדר. רק, שאלה, האם זה כשאני עובר למצב עברית ואז נעלם לי כאילו אני מחובר כמנהל לאתר - זה תקין?

מרץ 15, 2023 at 11:49 am #13250721

Itamar
Supporter

הי,

אני שמח שזה עזר!

לגבי השאלה האחרונה שלך, אני לא בדיוק רואה את הבעיה. אני עובר לגרסת האתר שלך בעברית בזמן שאני מחובר לאדמין וברונט-אנד יכול להתחבר לאדמין למעלה. אנא ראה תצלום מסך מצורף.

בברכה,
איתמר.

2023-03-15_13-45-02.jpg
מרץ 16, 2023 at 7:26 am #13256865

eliahour

מעניין, כי אצלי הוא מנתק אותי כאילו מהאתר, כאילו זה אתר נפרד.
עכ"פ, אם אתה לא רואה בזה בעיה אז הכל טוב.

תודה רבה איתמר!

מרץ 16, 2023 at 7:35 am #13256941

Itamar
Supporter

שמחתי לעזור!

יתכן שאתה צריך לנקות את הקאשינג בדפדפן שלך ולהתחבר מחדש לאתר בתקווה שזה יפתור את הבעיה.

אני סוגר את הכרטיס הזה עכשיו כי הטיפול בבעיה סתיים. הרגש חופשי לפתוח כרטיס או צ'אט חדש בפורום התמיכה שלנו עם כל שאלה או בעיה שקשורה ל WPML.

בברכה,
איתמר.

This ticket is now closed. If you're a WPML client and need related help, please open a new support ticket.