דלג על ניווט

השרשור הזה נפתר. להלן תיאור הבעיה והפתרון.

Problem:

התקנתי לא מזמן תוסף ajax search כדי לבצע חיפוש יותר מקצועי ומאז נראה לי שהתחילו להופיע הודעות שגיאה כשנכנסים לעיצוב

Solution:

זו התבררה כשבעיה שלא קשורה ל WPML מכיוון שהבעיה נמשכה גם כש WPML היה מכובה.

המלצתי למשתמש לעדכן את אלמנטור וכל מה דורש עדכון ולבדוק אם זה פותר את הבעיה.

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: 

נושא זה מכיל 2 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי sharonG-7 לפני 1 שנה, 2 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
פברואר 19, 2023בְּ- 9:04 pm #13065305

sharonG-7

היי איתמר מה שלומך איש יקר ? כשאני לוחץ על הכפתור לחבר שני המשפטים (מובאות) מתורגמים ביחד אני נתקל בהודעת שגיאה כמו בתמונה אפשר לסדר את הבעיה הזאת ? גיבתי את האתר אני אשמח לשלוח לך פרטי כניסה לאתר עוד משהו שרציתי להוסיף זה שהתקנתי לא מזמן תוסף ajax search כדי לבצע חיפוש יותר מקצועי ומאז נראה לי שהתחילו להופיע הודעות שגיאה כשנכנסים לעיצוב - ויג'טים תודה רבה איתמר יום טוב

eror massage.png
13020769-internal_server_error_3.jpg
פברואר 20, 2023בְּ- 7:58 am #13066881

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי, איש יקר.

1. בעיה ראשונה: "כשאני לוחץ על הכפתור לחבר שני המשפטים (מובאות) מתורגמים ביחד אני נתקל בהודעת שגיאה כמו בתמונה אפשר לסדר את הבעיה הזאת ?"

לגבי בעיה זו כבר פתחת כרטיס ושם אני ממתין יותר משבוע שתין לי כניסה לאתר. ראה את הכרטיס כאן.

https://wpml.org/he/forums/topic/%d7%94%d7%99%d7%99-%d7%9e%d7%99%d7%a9%d7%94%d7%95-%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%a2%d7%96%d7%95%d7%a8-%d7%9c%d7%99-%d7%91%d7%91%d7%a7%d7%a9%d7%94-3/#post-13066841

2. בעיה שניה: "התקנתי לא מזמן תוסף ajax search כדי לבצע חיפוש יותר מקצועי ומאז נראה לי שהתחילו להופיע הודעות שגיאה כשנכנסים לעיצוב".

כרגע אני לא ואה תוסף כזה ברשימת התוספים בצירפת ע המידע על האתר שלך.

תוכל לשלוח לי בבקשה את הלינק לאתר (או לעמוד בתוספים של וורדפרס) של התוסף הזה שגורם לבעיה?

בברכה,
איתמר.

This ticket is now closed. If you're a WPML client and need related help, please open a new support ticket.