Skip Navigation

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

This topic contains 7 תגובות, has 2 משתתפים.

Last updated by kfarr לפני 2 שנים, 8 חודשים.

Assigned support staff: Itamar.

מאת תגובות
ינואר 21, 2019 at 11:22 am #3112059

kfarr

שלום איתמר,
שתי שאלות ברשותך:
1. הופיע תפריט נוסף ומיותר בדפים באנגלית, ראה תמונה. איך אני מוריד אותו?
2. בפנייה הקודמת כתבת לי שאם אני מחליף תמונה בגרסה העברית (מקור) של הדף, היא תשתנה אוטומטית בגרסה האנגלית, ואולי אצטרך לעדכן, לשמור מחדש. משום מה זה לא עובד, ניסתי כמה פעמים לשמור דף בעברית, ליצור מקביל אנגלי, לשנות תמונה בעברי וזה לא משתנה באנגלית.
אולי אני לא מבין משהו בסיסי: אם אני יוצר תרגום לאנגלית, זה דף נפרד לחלוטין או מסונכרן עם המקור? באלמנטור הם נפתחים כדפים שונים. האם אי אפשר לשנות עיצוב יותר אחרי שמתרגמים?
תודה!
גל

דף בית כפר רפאל עם תפריט מיותר.JPG
ינואר 21, 2019 at 3:42 pm #3113082

Itamar
Supporter

Languages: אנגלית (English ) עברית (עברית )

Timezone: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי, גל.

1. האם אתה מתכוון ל Home 4 שמוביל ללינק הבא?
hidden link
אם אתה נכנס לערוך את התפריט באנגלית האם הפריט הזה מופיע?
אם כן אתה צריך פשוט להסיר אותו.
תוכל לקרוא עוד על תרגום תפריטים בקישוק הבא.
https://wpml.org/he/?page_id=96953

2. מבחינת תמונות אמור להיות סינכרון.
ייתכן שהסיבה לכך היא מכיוון שדרישות המינימום של התקנת הוורדפרס שלך אינן עומדות בדרישות המינימום של WPML.
כשאני מסתכל באינפורמציית הדיבוג (debug info) שצירפת אני יכול לראות ש WP Memory Limit באתר שלך עומד על 40M.
דרישות המינימום שלנו הן להלן:
- PHP 5.3 ומעלה (זה בסדר בהתקנה שלך).
- WP Memory Limit 128MB ויותר אם ניתן.
- MySQL 5.6 ומעלה (זה בסדר בהתקנה שלך).
תוכל לקרוא בפירוט על כך בקישור הבא.
hidden link
האם זה אפשרי מבחינתך לשנות את דרישות המנימום האלו?
ייתכן שתצטרך לפנות לשם כך לחברת האיחסון של האתר שלך.
מה שנראה לי שקשור לעניין שלך פה זה עניין ה WP Memory Limit
אתה יכול לנסות לפתור את זה בעצמך לפני שאתה פונה לחסרת האיחסון.
הדרך לעשות זאת זה באמצעות הקובץ wp-config.php בהתקנת האתר שלך.
הוסף את השורות הבאות בקובץ זה.

/** Memory Limit */
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

הוסף אותן לפני השורה הבאה:

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

האם תוכל לבצע את השינויים האלה ולראות אם זה עוזר?

אם זה לא עוזר, תוכל להסביר לי בצעדים בבקשה כיצד את מחליף אמונה ואיפה?
תצלומי מסך יכולים מאוד לעזור איפה שקשה להסביר את העניין במילים.
תוכל, אם תרצה, לצרף תצלום מסך של הבעיה ע"י העלאה שלו לכאן בלחיצה על הכיתוב 'העלה תמונה' כאן למטה.

אתה גם שואל: "האם אי אפשר לשנות עיצוב יותר אחרי שמתרגמים?"

האם אתה מתכוון לשנות עיצוב בדף המקורי בעברית אן רק בתרגום באנגלית?

בברכה,
איתמר.

ינואר 21, 2019 at 9:27 pm #3114125

kfarr

שלום איתמר, ותודה על המענה המהיר!
1. את הבעיה הראשונה פתרתי על ידי שינוי ברירת המחדל של הצגת ניווט בין פוסטים וקישורים פנימיים ללהסתיר. אבל צריך לעשות את זה לכל עמוד באנגלית. האם יש דרך להסיר את זה לכל האתר או לשנות את ברירת המחדל?
2. אני מחכה לעזרה של מנהל האיחסון שלי, מקווה שזו באמת רק בעיה של זיכרון.
3. השאלה שלי: האם אחרי שעיצבתי ותרגמתי לאנגלית, יש אפשרות לשנות את המקור ושהאנגלית תשתנה בהתאם, וגם אם יש צורך לשנות את האנגלית בנפרד?
4. ובנוסף: מרכזתי את הלוגו בעזרת CSS בתבנית, אבל בדפים באנגלית הוא קופץ הצידה. יש דרך לגרום לדפים באנגלית להעתיק את המידע הזה גם?

כפר רפאל דף האנגלית לוגו בצד.JPG
כפר רפאל בעברית לוגו ממורכז.JPG
ינואר 22, 2019 at 11:47 am #3116046

Itamar
Supporter

הי.

1. עכשיו אני מבין שהתכוונת למה שנקרא Breadcrumb Navigation. זה לא בדיוק תפריט וזה עוזר למשתמש להבין איכן זה הוא נמצא באתר. אם אני לא טועה זה גם טוב מבחינת SEO. בכל מקרה אני לא בטוח אם השאלה שלך זה מה משהו שקשור אלינו או אל הגדרות תבנית העיצוב שלך.

2. או קיי, תודיע לי כשזה יהיה מוכן והאם זה עובד. אם זה לא עובד תגיד לי בבקשה איך בדיוק לשחזר את הבעיה. מה הצעדים שאתה עושה כשאתה מחליף תמונה?

3. אם אתה משנה את הדף המקורי בעברית ואחר כך מעדכן את הדף באנגלית זה אמור להשתנות בהתאם. יכול להיות שאם אתה רוצה לשנות רק את האנגלית אז צריך מהתחלה לעבוד ללא ה Translation Editor של WPML. באופן זה אתה בהתחלה משכפל את את העמוד (Duplicate) ואז מפריד אותו מהמקור ע"י לחיצה Translate independently.
עוד על כך בקישור הבא.
https://wpml.org/he/?page_id=139760
במקרה זה ב WPML -> SETTINGS -> How to translate posts and pages זה צריך להיות על
Create translations manually

4. שוב, זה לדעתי נגרם בגלל הגדרות של התבנית שלך ולא בגלל WPML.

אוכל לנסות לעזור לך כמיטב יכולתי אם תתן לי שוב את פרטי הכניסה לאתר שלך.
במידה ולא שינית אותם מהפעם הקודם למען בטיחות אתרך, אנא צור משתמש חדש עבורי ושנה את פרטי הכניסה. זכור למחוק את המשתמש הישן שנתת לי. אני מפעיל הודעה פרטית לתגובה הבאה.

תודה,
איתמר.

ינואר 22, 2019 at 10:17 pm #3118283

Itamar
Supporter

הי.

1. בהתחלה כתבת: "את הבעיה הראשונה פתרתי על ידי שינוי ברירת המחדל של הצגת ניווט בין פוסטים וקישורים פנימיים ללהסתיר."
ואחר כך כתבת: "את פירורי הלחם פתרתי נקודתית לדף ספציפי, אבל בטח יש אפשרות לפתור לכל האתר."

תוכל להסביר לי בבקשה איפה שינית את ההגדרה הזאת?
תצלום מסך יכול מאוד לעזור כאן.

5. נראה לי שאתה לא עובד נכון עם קישורים לעוגנים. אם אני מבין נכון אתה מנסה לקשר לכותרת. לדוגמא אתה מוסיף את הכותרת ל href כך:

<a href="#מטעים וגן ירק">מטעים וגן ירק</a>

ומצפה להגיע לחלק בדף עם הכותרת h2 שמכילה את הטקסט 'מטעים וגן ירק'

<h2 class="elementor-heading-title elementor-size-default">מטעים וגן ירק</h2>

אך כך לא עושים זאת. אתה צריך לקשר את זה ל ID של אלמנט HTML כלשהוא. וכדאי שה ID לא יהיה בעברית אלה באנגלית. זה לא קשור כלל ל WPML.
תוכל לקרוא עןד על כך כאן.
hidden link

אני מקוה שהמידע הזה עוזר לך.

איתמר.

ינואר 23, 2019 at 8:00 am #3119171

kfarr

הי איתמר,
1. פירורי הלחם לא הופיעו בדפים בעברית. הם מופיעים רק בדפים המתורגמים, והעלמתי אותם על ידי כניסה בכל דף להגדרות כמו שמופיע בצילום מסך המצורף. אולי יש דרך לשנות את ברירת המחדל? אם אין, אעבור בכל דף מתורגם...
4. האם ניסית לגרום ללוגו להתנהג אותו דבר (להיות ממורכז) גם בדפים המתורגמים?
5. זה עבד עם עוגנים בעברית, עכשיו רק באנגלית... אחליף את העוגנים, תודה רבה!

הסתרת פירורי לחם בדפים באנגלית.JPG
ינואר 23, 2019 at 1:36 pm #3120750

Itamar
Supporter

הי, גל.

1. השדה שקובע אם פירורי הלחם יופיעו עם בעמודים המתורגמים הוא po_show_page_breadcrumbs.
והוא צריך להיות על 'Copy'. אנא ראה תצלום מסך po_show_page_breadcrumbs.jpg
אתמול כשבדקתי את היה נדמה לי שזה לא עובד אפילו שזה על Copy ולכן שאלתי אותך איך בגדיוק אתה משנה את זה.
כרגע נדמה לי שפירורי הלחם לא מופיעים באנגלית. אז או שזה עבד או שידנית החלפת את הכל.
בכל מקרה האם נושא זה פתור מבחינתך?

4. הצלחתי למרכז גם את הלוגו באנגלית. הלוגו בעברית היה ממורכז בגלל פקודת CSS שאתה הכנסת ב עיצוב -> התאמה אישית -> CSS מותאם. ואני נתתי פקודה דומה גם לאנגלית. אנא ראה תצלום מסך מצורף logo-center.jpg
שמחתי הפעם לעזור לך עם נושא זה אך אנא הבן שזוהי תמיכה שאתה צריך לקבל מיוצרי תבנית העיצוב בה אתה משתמש ולא מהתמיכה שלנו.

5. העוגנים עבדו לך בעברית כי שם עשית את זה נכון כמו שצריך. אנא ראה תצלום מסך מצורף internal-a.jpg
אני מקוה שעזרתי גם בנושא זה למרות שהוא מחוץ לתחום של פורום התמיכה שלנו.

בברכה,
איתמר.

po_show_page_breadcrumbs.jpg
logo-center.jpg
internal-a.jpg
ינואר 23, 2019 at 7:13 pm #3122267

kfarr

My issue is resolved now. Thank you!