דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

נושא זה מכיל 8 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Amit לפני 1 שנה.

בסיוע: Amit.

מחבר פוסטים
מרץ 28, 2023בְּ- 1:44 pm #13349885

nevos

ספר לנו מה אתה מנסה לעשות?
אני רוצה לתרגם את כל האתר בצורה אוטומטית. ומה שהתוסף מציע לי זה לתרגם רק עמודים ופוסטים.
האם יש תיעוד כלשהו שבו אתה משתמש?

האם יש דוגמה דומה שאנו יכולים לראות?
כמו האתר הזה :קישור נסתר
מה הקישור לאתר שלך?
קישור נסתר

Screenshot_1.jpg
מרץ 28, 2023בְּ- 2:03 pm #13350121

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

יתכן שהסוג פוסט Coupons לא מכוון להיות מתורגם בכלל. או שאם הגדרת שכל האתר שלך יתורגם אוטומטית, לא כיוונת את Coupons שיכלל בתרגום אוטומטי. הכיוון של זה נעשה ב WPML -> Settings -> Post Types Translation. תוכל לקרוא על זה במדריך שלנו בקישור הבא.

https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/translating-custom-posts/

אשמח לענות על שאלות נוספות בנושא.

במידה ואתה צריך עזרה נוספות ממני, אוכל לעזור לך טוב יותר אם תשתף איתי את אינפורמציית הדיבוג שלך (debug information). המידע הזה נותן לי לראות עם איזו ערכת עיצוב ופלאגינים אתה משתמש ומה הגרסאות שלהם. כמו כן, בעזרת המידע הזה אוכל לדעת יותר על מבנה השרת שלך ועוד נתונים לגבי WPML. תוכל לקרוא עוד על כיצד לצרף את המידע הזה בקישור הבא:

https://wpml.org/faq/provide-debug-information-faster-support/

בברכה,
איתמר.

מרץ 28, 2023בְּ- 4:09 pm #13351387

nevos

תודה על המענה.
מצאתי את זה, עכשיו זה מתרגם את העמודי חנויות אבל לא משייך להם את הקופונים ולא מתרגם את כל התוכן שנמצא שם. ועשיתי שהכל יתורגם אוטומטי. מה אני מפספס?

מרץ 28, 2023בְּ- 4:17 pm #13351451

nevos

ועכשיו אני רואה גם שהתוסף פשוט שכפל את העמודים של החנויות.

מרץ 28, 2023בְּ- 6:47 pm #13352243

Itamar
Supporter

הי, ותודה שניסית את עצעתי וצירפת את מידע הדיבוג של האתר שלך.

כתבת: "עכשיו זה מתרגם את העמודי חנויות אבל לא משייך להם את הקופונים ולא מתרגם את כל התוכן שנמצא שם."

1. קופונים של ווקומרס זה משהו שמשתמש של האתר יכול להשתמש ולקבל הנחה כשהוא קונה מוצר באתר. אבל אתה לא משתמש עם ווקומרס. אז אני לא מבין למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהקופונים לא משוייכים. תוכל בבקשה להסביר למה אתה מתכוון בדיוק?

2. תוכל גם להסביר איזה תוכן בדיוק לא מתרגם?

ועוד כתבת: "ועכשיו אני רואה גם שהתוסף פשוט שכפל את העמודים של החנויות."

התרגום האוטומטי של WPML מתרגם את העמודים של האתר שלך לשאר השפות, כך שאמורים להווצר לך עמודים חדשים בערבית. אם זה מה שקרה אז זה תקין. אם שוכפולו עמודים באנגלית משהו לא תקין קרה, אבל אני לא יודע או חושב שזה בגלל WPML.

תוכל בבקשה להסביר מה שאת אומרת ששוכפולו עמודים של החנויות?

זה יהיה נהדר אם תוכל לצרף תצלומי מסך שמראים את הבעיות שאתה מדבר עליהן.

בנוסף, אני רואה שאתה משתמש עם Elementor לעיצוב האתר שלך. יש ל WPML ול Elementor תאימות באופן רישמי. וודא בבקשה שאתה עוקב אחר ההוראות שלנו כיצד יש לעבוד עם Elementor.

https://wpml.org/documentation/plugins-compatibility/elementor/

עוד אני רואה שאתה משתמש בערכת עיצוב שנקראת Couponis.

קישור נסתר

ערכת העיצוב הזו לא מוכרת לנו. היא לא ברשימת ערכות העיצוב התואמות באופן רישמי עם WPML.

https://wpml.org/theme/

יתכן שאנחנו נתקלים כאן בבעיית תאימות עם ערכת עיצוב זו והתוסף הנלווה אליה. אבל את זה נמשיך לברר אחרי שתענה על השאלות ששאלתי.

בנוסף וחשוב מאוד שים לב לדברים הבאים. דרישות המינימום של התקנת הוורדפרס שלך אינן עומדות בדרישות המינימום של WPML. כשאני מסתכל באינפורמציית הדיבוג (debug info) שצירפת אני יכול לראות ש WP Memory Limit באתר שלך עומד על 40M. דרישות המינימום שלנו הן להלן:

- PHP 5.6 ומעלה (זה בסדר בהתקנה שלך).

- WP Memory Limit 128MB ויותר אם ניתן.

- MySQL 5.6 ומעלה.

תוכל לקרוא בפירוט על כך בקישור הבא.
קישור נסתר

האם זה אפשרי מבחינתך לשנות את דרישות המנימום האלו? ייתכן שתצטרך לפנות לשם כך לחברת האיחסון של האתר שלך. מה שהכי חשוב, זה העניין ה WP Memory Limit. אתה יכול לנסות לפתור את זה בעצמך לפני שאתה פונה לחסרת האיחסון. הדרך לעשות זאת זה באמצעות הקובץ wp-config.php בהתקנת האתר שלך. הוסף את השורות הבאות בקובץ זה.

/** Memory Limit */
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

הוסף אותן לפני השורה הבאה:

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

לידיעתך, אני יוצא לחופש ואוכל להמשיך לעזור לך בעברית רק ביום שני בשבוע הבא (אני התומך היחידי בעברית). את מקומי יחליף תומך דובר אנגלית. כך שאם אתה רוצה נוכל להמשיך לעזור לך לפני יום שני אבל באנגלית. יש לנו גם תומכים דוברי ערבית אם זה מתאים לך. אמור מה אתה מעדיף לתומך שיחזור אליך אחרי שתענה.

בברכה,
איתמר.

מרץ 28, 2023בְּ- 6:56 pm #13352253

nevos

צירפתי תמונה, שים לב שהחנויות משוכפלות אבל זה לא שכפל את התמונה ולא את המלל בתוך החנות.

Screenshot_2.jpg
מרץ 28, 2023בְּ- 7:10 pm #13352337

Itamar
Supporter

תודה שצירפת תמונה.

אני רואה את הבעיה באתר שלך בקישור הבא.

קישור נסתר

כדי לנסות לפתור את עניין התמונות גש בבקשה ל WPML -> Settings -> Media translation. סמן את כל האפשרויות ולחץ על כפתור Start ו Apply. תוכל לקרוא על כך בפירוט במדריך הבא שלנו על Media translation.

https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/media-translation/#id5

אבל חשוב שתעשה זאת אחרי שתעלה את ה WP Memeory Limit כמו שהסברתי.

בנוסף, בבקשה התייחס לדברים האחרים שכתבתי ולשאלות ששאלתי. ככל שתשתף איתנו מידע רב יותר על איך בנוי האתר האתר שלך, נוכל לעזור לך באופן טוב יותר.

בברכה,
איתמר.

מרץ 29, 2023בְּ- 6:18 am #13354673

nevos

I want to cancell my account and get refund please, how can I do it?

מרץ 29, 2023בְּ- 12:35 pm #13358063

Amit
Supporter

הי,

עמית כאן - אני מחליף את איתמר שיצא לכמה ימי חופש, האם הוספת זיכרון ועדכנת את תוסף המדיה כמו שאיתמר הסביר למעלה? אם אתה עדיין צריך עזרה ומוכן לנסות שנתקן את הבעיה אני כאן כדי לעזור.

אם לא- כדי לבטל את החשבון - כנס ל WPML לחשבון שלך ושם תמצא את הכפתור לבקשה להחזר כספי, עוד מידע פה:
https://wpml.org/he/purchase/%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%97%d7%96%d7%a8%d7%99%d7%9d/

עמית

הנושא '[סגור] תרגום אוטומטי ' סגור לתשובות חדשות.