דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 - -
14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 - -

אזור זמן של תומך: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

נושא זה מכיל 20 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שנה, 10 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 19, 2022בְּ- 2:54 pm #11493259

‫תומר חבר‬‎

When I install the plugin I get an error and must delete the plugin for the site to run. How can I run this plugin without getting an error?
קישור נסתר

user: admin
pass: 0549777336

Screenshot_2.png
יוני 19, 2022בְּ- 3:17 pm #11493317

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

פתחת את הכרטיס בפורום בעברית אז אמשיך כאן בעברית. אם אתה מעדיף להמשיך באנגלית אנא יידע אותי על כך.

תוכל לקרוא בפירוט על כך בקישור הבא.

קישור נסתר

עבור בבקשה על הסעיפים ובדוק אם הכל עומד בדרישות המינימום. לידיעתך דרישות המינימום של WPML דומות לדרישות המינימום של וורדפרס עצמה או ווקומרס כך שאין בהן משהו מיוחד.

אתה גם יכול לבדוק מה השגיאה שספציפית שמתקבלת כשאתה מפעיל את WPML. תוכל לקרוא על זה כאן.

https://wpml.org/he/?page_id=739539

לשם כך תצטרך להוסיף את השורות הבאות הקובץ ה wp-config.php שלך.

ערוך את קובץ ה wp-config.php עם עורך קוד.

חפש את השורה הזאת:

define('WP_DEBUG', false);. 

ושנה אותה לזה:

define('WP_DEBUG', true);
// Enable Debug logging to the /wp-content/debug.log file
define('WP_DEBUG_LOG', true);
// Disable display of errors and warnings 
define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);
@ini_set('display_errors',0); 

במקרה זה ישמרו השגיאות לקובץ שנקרא debug.log ושתוכל למצוא ואתו בתוך תיקיית wp-content. אז תוכל להעתיק את השגיאה ולשתף איתה אותי כאן.

תודה,
איתמר.

יוני 19, 2022בְּ- 9:27 pm #11493779

‫תומר חבר‬‎

הייי איתמר!
פניתי לתכנת מטעם הסרבר והוא ביצע את כל הפעולות שרשמת למעלה.
אמר שהכל תקין ושצריך לשתף אותך במלל הבא:

Here are the logs that you can share with plugin team:
[19-Jun-2022 21:24:03 UTC] PHP Fatal error: Uncaught InvalidArgumentException: element_id and type do not match for element_id:88 the database contains tax_pa_size while this function was called with tax_nav_menu in /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-set-language.php:34
Stack trace:
#0 /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php(1522): WPML_Set_Language->set()
#1 /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/inc/wp-nav-menus/class-wpml-nav-menu.php(200): SitePress->set_element_language_details()
#2 /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/inc/wp-nav-menus/class-wpml-nav-menu.php(82): WPML_Nav_Menu->_set_menus_language()
#3 /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(307): WPML_Nav_Menu->init()
#4 /home/693530.cloudwaysapps. in /home/693530.cloudwaysapps.com/sptnnwvhag/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/core-abstract-classes/class-wpml-set-language.php on line 34

תודה גדולה

יוני 20, 2022בְּ- 6:08 am #11495249

Itamar
Supporter

תודה ששיתפת את הןדעת השגיאה.

זו בעיה יודעה לנו. כתובנו עליה בקישור הבא והסברנו מה ניתן לעשות במקרה כזה. אנא קרא ההסבר על כך ופעל על פי ההוראות.

https://wpml.org/errata/fatal-error-invalidargumentexception-element_id-and-type-do-not-match/

**** חשוב מאוד!!! בצע גיבוי מלא (קבצים ובסיס נתונים) לאתר שלך לפני ביצוע פעולה זאת ****

אם אתה צריך עזרה עם התיקון של הבעיה הזאת אשמח לעזור. לשם כך אצטרך גישת אדמין לאתר שלך וגישת FTP. כמו כן אצטרך את רשותך להתקין את הסקריפט אדמינר קישור נסתר שאיתו אני יכול לראות ולתקן את בסיס הנתונים של האתר שלך.

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה. על מנת שלא לפגוע באתר שלך שבאויר עדיף שתיצור העתק של האתר שלך (staging site) על אותו שרת ותתן לנו כניסה לשם. בכל מקרה הרשה לי בבקשה, אם יש צורך, לעדכן את וורדפרס, ערכת העיצוב והתוספים. בנוסף הרשה לי להחליף את ערכת העיצוב לערכת עיצוב דיפולטיבית של וורדפרס. והרשה לי לכבות ולהדליק תוספים. אצטרך גם גישת FTP לאתר שלך בבקשה. כמו כן, אצטרך את אישרוך שיש לך גיבוי עדכני לאתר שבמידה ומשהו משתבש תוכל לשחזר את האתר מן הגיבוי. בבקשה פרט את הצעדים שעלי לקחת על מנת לראות את הבעיה. זה יהיה נהדר אם תוכל לשתף סירטון שמראה את הבעיה כשאתה מנסה לשמור את העמודים. בשביל זה אתה יכול להשתמש בשירות החינמי של LOOM.

קישור נסתר

במידה ואת\ה מאשר\ת, אני רוצה לבקש ממך הרשאה לכניסה זמנית לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק טוב יותר את הבעיה. אני מבקש שתשתפ\י איתי את פרטי הכניסה לאדמין וגם ל FTP. תוכל\י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת\ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את\ה ואני יכולים לראות אותו.

חשוב מאוד!!! צור\י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.

הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.
https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

יוני 20, 2022בְּ- 8:22 am #11496647

Itamar
Supporter

הי,

אני מבין שאתה רוצה שאתקן את הבעיה על האתר סטייג'ינג. זה גם מה שאני מעדיף לעשות. אבל לא שיתפת איתי את הכתובת (ופרטי הכניסה אם הם שונים) לאתר סטייג'ינג. אנא שתף איתי את הפרטים האילו. לשם כך אני מפעיל הודעה פרטית לתגובה הבאה.

איתמר.

יוני 20, 2022בְּ- 9:15 am #11497321

Itamar
Supporter

הי,

תיקנתי את הבעיה באתר סטיג'ינג שלך. WPML כבר היה מותקן ומקונפג בעבר באתר זה. כמו שציינתי, ע"י מעקב אחר ההוראות בקישור הבא הצלחתי לתקן את הבעיה.

https://wpml.org/errata/fatal-error-invalidargumentexception-element_id-and-type-do-not-match/

בנוסף גם התקנתי את String Translation באתר שלך. וגם הוספתי את הקוד הבא בקובץ ה wp-config.php של התקנת הוורדפרס שלך.

/** Memory Limit */
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

זה חשוב לשנות הגדרה זו על מנת שהאתר שלך יעמוד בדרישות המינימום של WPML.

תוכל לאשר בבקשה שעכיו הבעיה תוקנה?

בברכה,
איתמר.

יוני 20, 2022בְּ- 1:29 pm #11499931

‫תומר חבר‬‎

היי איתמר אני עובד על האתר האמיתי שלי ואחרי שערכתי 2 עמודים בעברית התקבלי השגיאה הזו ואני לא יכול להכנס לאתר, בקשתי מהתכנת של הסרבר שיכבה לי את הפלאגין כדי שתוכלו לבדוק אותו.
תשלח לי אפשרות לשלוח לך בצורה מאובטחת את הפרטי גישה

image.png
יוני 20, 2022בְּ- 2:14 pm #11500571

Itamar
Supporter

הי,

כמו שכבר כתבתי תיקנתי את הבעיה הזאת באתר הסטייג'ינג שלך.

האם כבר עשית העברה של אתר הסטיג'ינג לאתר האמיתי ואז קרתה שוב הבעיה הזו?

אם לא, אני מציע שתעביר את אתר הסטייג'ינג לארת החי ותמשיך לעבוד עליו אחרי התיקון שעשיתי.

יוני 20, 2022בְּ- 2:24 pm #11500763

‫תומר חבר‬‎

הי,
עשיתי את העברה לאתר החיי הכל היה תקין, וכשהעברתי לאתר החיי נוצרה לי שגיאה ואני לא יכול להמשיך לעבוד ולהכנס לאתר.
תשלח לי אפשרות לשלוח פרטי גישה לאתר החיי

יוני 20, 2022בְּ- 2:32 pm #11500805

Itamar
Supporter

כבר נתת לי את כל פרטי הגישה שאני צריך גם לאתר החי. אבדוק את הנושא עכשיו ואחזור אליך.

יוני 20, 2022בְּ- 3:02 pm #11501063

Itamar
Supporter

הי,

תיקנתי את הבעיה גם באתר החי שלך. כרגע הפעלתי את התוספים הבאים שלנו.

WPML

String Translation

Media Translation (אני חושב שהוא היה מופעל באתר שלך. אם אתה לא צריך להשתמש בו אתה יכול לכבות אותו.)

שים לב שכשאר עובדים עם WPML וווקומרס צריך גם להפעיל את התוסף שלנו WooCommerce Multilingual. התוסף מותקן באתר שלך וניתן להפעילו. שים לב שלאחר ההפעלה יש להפעיל את אשף ההתקנה שלו. האשף יעזור בהגדרת ווקומרס לשפות האחרות ויצור את עמודי ווקומרס בשפות אילו. בקישור הבא תמצא את המדריך שלנו בנושא.

https://wpml.org/documentation/related-projects/woocommerce-multilingual/

תוכל לאשר בבקשה שהבעיה נפתרה באתר שלך?

תודה,
איתמר.

יוני 20, 2022בְּ- 4:15 pm #11501625

‫תומר חבר‬‎

היי איתמר, אני עובד על הסטייגינג וכשניסיתי ליצור תפריט בעברית שוב יש לי את אותה בעיה.
מצרף תמונה.

Screenshot_18.png
יוני 20, 2022בְּ- 5:17 pm #11501899

‫תומר חבר‬‎

בנוסף, אני לא מצליח לתרגם עמודים / מוצרים או כל דבר אחר בעזרת כלי התרגום שלכם (מצרף תמונה) אני חייב להכנס לעריכה באמצעות אלמנטור ולערוך.. לא הגיוני
דבר נוסף הוא שאני לא יכול לתרגם את הקטגוריות / קטגוריות מוצרים.
אני לוחץ על הפלוס ליד הדגל הישראלי, כותב את התרגום ואת הסלאג, שומר והוא לא נשמר.
אשמח אם תוכל לעבור על העניין הזה בסטייגינג.
תודה

Screenshot_19.png
יוני 21, 2022בְּ- 7:15 am #11505511

Itamar
Supporter

הי,

אני כרגע בודק את העניין השגיאה (fatal error) באתר סטייג'ינג שלך ואחזור אליך בהקדם.

יוני 21, 2022בְּ- 7:34 am #11505629

‫תומר חבר‬‎

תנסה בבקשה ליצור תפריט עברית חדש ותראה מה יתן לך... בנוסף תבדוק תרגום קטגוריות

הנושא '[סגור] I get an error and must delete the plugin for the site to run ' סגור לתשובות חדשות.