דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 9:00 – 13:00 - -
14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 14:00 – 18:00 - -

אזור זמן של תומך: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

נושא זה מכיל 20 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שנה, 10 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 21, 2022בְּ- 7:39 am #11505649

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

כן ראיתי את הבעיה עם יצירת תרגום בעברית לתפריט הראשי באנגלית. אני ממשיך בחקירת הבעיה. יכול להיות שתרגום הקטגוריות הוא בעיה שונה שנצטרך לבדוק אותה בנפרד. קודם אטפל בבעיה במקורית. יתכן ואצטרך לקחת העתק מאתר שלך ולהעביר את הטיפול לתומכים הבכירים אצלינו.

1. האם שיניתי את השפה הראשית מעברית לאנגלית או להיפך במהלך פיתוח האתר?

2. האם אתה מקפיד לעבוד על האתר (הראשי או הסטיג'ינג) אחרי התיקונים שאני עושה, או שיצא למשל שהיית צריך לשחזר את האתר מגיבוי (מה שגרם לתיקונים שעשיתי להיות לא רלוונטיים)?

יוני 21, 2022בְּ- 8:30 am #11506231

‫תומר חבר‬‎

1.לא..

2. אני כרגע מפסיק לעבוד עליו... לא עשיתי שחזורים מסוימים
ותודה על העזרה איתמר

יוני 21, 2022בְּ- 10:05 am #11507491

Itamar
Supporter

הי,

או קיי פתרתי (אני מקווה שלצמיתות) את הבעיות הבאות באתר שלך.

א. אין יותר שגיאה חמורה כשמנסים לתרגם תפריט. תרגמתי את Main Menu לעברית וקראתי לו 'תפריט ראשי'. לאחר מכן ב WPML -> WP Menu Sync סינכרנתי את התפריטים. כל פרטי התפריט שיש להם תרגום בעברית הסתנכרנו לתפריט בעברית.

ב. עכשיו גם ניתן לתרגם קטגוריות. למשל ב WooCommerce -> WooCommerce Multilingual -> Categories יכולתי לתרגם את Accessories ל'אביזרים'.

ג. גם הצלחתי לתרגם עמוד עם עורך התרגומים המתקדם של WPML. תרגמתי בעזרת עורך התרגומים המתקדם את העמוד Spikey Neck Tie. (לא אמת תרגמתי אותו לעברית, רק בדקתי שזה עובד והעתקתי את התרגום מאנגלית. אנא ראה תצלום מסך spikey-translation-ate.jpg.

אז אולי אתה שואל, למה קרו הבעיות האילו? ואולי גם אתה שואל איך תיקנתי אותן?

קשה לי בוודאות לקבוע למה קרו הבעיות האילו. בעיות מסוג זה יכולות לקרות למשל כשמשחזרים אתר מגיבוי או מעבירים אותו משרת אחר. בעת המעבר (אם לא מבוצע בקפידה) יכולות להווצר שגיאות ב DB. חשש נוסף שיש לי הוא שהבעיה קרתה כשהחלפת בין האתר הלייב לסטייג'ינג. בעיקרון זה אמור לעבוד חלק, אבל יש לנו דיווחים על בעיות שקרו עם זה. המפתחים שלנו עובדים על למצוא פתרון לזה. יש כמה דברים שחשוב לדעת כאשר עושים החלפה כזאת בין אתר לייב לבין סטייג'ינג. היהנ מספר קישורים רלוונטיים שכדאי שתקרא את מה שמוספבר בהם.

https://wpml.org/documentation/translating-your-contents/advanced-translation-editor/using-advanced-translation-editor-when-you-move-or-use-a-copy-of-your-site/

https://wpml.org/faq/install-wpml/#register -> תראה את מה שתחת הכותרת:

Registering WPML to Receive Automated Updates

אולי גם תרצה שתמיד אותו מפתח אתר יהיה רשום גם לליב וגם לסטייג'ינג. בשביל זה תקרא את מה שמוסבר כאן.

https://wpml.org/faq/automatic-wpml-registration-using-php-for-easy-moves-between-production-development-and-staging/

בתחילת טיפול בבעיה אני רשמתי בחשבון שלי את אתר הסטייג'ינג שלך (שמסתיים ב 2703197) על מנת להוריד מחדש את התוספים שלנו. כרגע ביטלתי את הרישום כדי שזה לא יצור בעיות.

אז עכשיו הינה הדברים המרכזיים שעשיתי לתקן את הבעיה.

א. טיפלתי שוב בבעיה של הודעת השגיאה:

PHP Fatal error:  Uncaught InvalidArgumentException: element_id and type do not match for

אבל כמו ראינו היא חוזרה על עצמה כי כבר קודם טיפלתי בה. אז המשכתי לבדוק.

ב. הרצתי את כל האפשרויות של תיקון בעיות במסך תיקון הבעיות של WPML. עדיין הבעיה עם ליצור תרגום בעברית לתפריט הראשי המשיכה. אז המשכתי לבדוק.

ג. ערכתי את טבלת בשפות ומצאתי שם בעיה. אנגלית ועברית היו מסומנות כלא ממופות. ראה תצלום מסך langs-not-maped.jpg. וכששמרתי מחדש את ההגדרות התקבלה הודעת שגיאה חמורה אחרת.

Uncaught Error: Call to undefined method WP_Error::filter() in /wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/vendor/wpml/fp/core/Fns.php:202

ד. בשביל לתקן את זה הייתי צריך למחוק את השורה של הערך 'wpml-languages-ignore-mapping' מה DB בטבלה _options.

ה. יכולתי גם לראות שלשני המשתמשים שהם אדמין באתר אין שם פרטי ומשפחה. ראה תצלום מסך names-to-users.jpg. הבעיה הזו יודעה לנו כגורמת לבעיות בשימוש בעורך התרגום המתקדם שלנו. אז הוספתי שמות לשני משתמשים אילו.

אולי, וזה אתה יכול לדעת, חלק מהבעיה היא שבעבר לפני כחצי שנה ויותר, תרגמת את האתר בעזרת האפשרות של התרגום האוטומטי של WPML. מאז חלף זמן ואנחנו שחררנו גרסאות מתקדמות יותר ואלי אתה לא התעסקת עם האתר הזה או העברת אותו משרת אחר (רק השערות שלי). יתכן וזה גרם לבעיות. אולי מעורבת בזה אחת הבעיות היודעות שי לנו כרגע שמוספרת בקישור הבא.

https://wpml.org/errata/wpml-triggers-a-migration-notification-banner-even-when-the-site-hasnt-been-migrated/

אני לא יכול לדעת אבל חשוב לי לציין את כאן אם נצטרך את המידע הזה בהמשך, מה שאני מקווה שלא יקרה.

ה. ב WPML -> Translation Management -> Translators הוספתי זוגות שפות לשני המשתמשי אדמין. בעיקרון משתמשי אדמין אמורים להיות מסוגלים לתרגם מכל שפה לכל שפה, אבל משהו בשלל הבעיות בנתקלנו בהן, גרם לבעיה עם זה.

בכל מקרה כרגע נראה לי שהדברים עובדים כשורה באתר סטייג'ינג שלך. אנא עקוב אחר המצב ודווח לי עם צצות בעיות מסוג דומה שוב. או אם כשאתה מחליף את אתר הסטייג'ינג להיות לייב שוב קורות בעיות דומות.

תודה ויום נפלא,
איתמר.

spikey-translation-ate.jpg
langs-not-maped.jpg
names-to-users.jpg
יוני 21, 2022בְּ- 4:53 pm #11512339

‫תומר חבר‬‎

היי הבנתי את מה שאתה אומר מעולה,העברתי את האתר מסטייגינג ללייב ועשיתי בדיקה באתר וראיתי שיש שגיאה שקופצת מספר פעמים (באתר החיי) מצרף לך תמונה.
הפילטור של החנות לא עובד בצורה תקינה, הוא לא מופיע כפי שהפילטור באנגלית מופיע.
משמאל לימין במקום מימין לשמאל ובנוסף הפילטור לא מציג את הקטגוריות באופן נכון. גם בחנות וגם בשאר הקטגוריות.

35345.png
יוני 21, 2022בְּ- 5:09 pm #11512439

‫תומר חבר‬‎

בנוסף כשלוחצים על העגלה, לא מופיעים פריטים.

Screenshot_21.png
יוני 22, 2022בְּ- 10:42 am #11518837

Itamar
Supporter

הי,

אני לא רואה קשר בין השגיאה שאתה מראה בתצלום המסך ל WPML.

אתה יכול להסביר לי למה אתה סבור שיש קשר?

אתה כתבת: "הפילטור של החנות לא עובד בצורה תקינה, הוא לא מופיע כפי שהפילטור באנגלית מופיע.
משמאל לימין במקום מימין לשמאל ובנוסף הפילטור לא מציג את הקטגוריות באופן נכון. גם בחנות וגם בשאר הקטגוריות."

תוכל לשלוח לי קישור לאתר איכן אפשר לראות את הבעיה ותצלום מסך שמראה את הבעיה?

כתבת גם: "בנוסף כשלוחצים על העגלה, לא מופיעים פריטים."

אתה מראה לי תצלום מסך של העמוד באנגלית וזה מעורר בי את השאלה האם זו בעיה שנובעת מ WPML?
מה קורה כשאתה מכבה באופן זמני את WPML, האם במקרה זה אתה כן רואה את הפריטים העגלה?

איתמר.

הנושא '[סגור] I get an error and must delete the plugin for the site to run ' סגור לתשובות חדשות.