אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

This thread is resolved. Here is a description of the problem and solution.

Problem:

השגיאה הבאה מופיעה כשמנסים לערוך טמפלייט של אלמנטור.

Fatal error: Uncaught Error: Cannot use object of type WP_Error as array 

Solution:

במרה זה WPML היתה מעודכת לגירסתה האחרונה אך שאר התוספים של WPML לא היו מעודכנים. עדכון כל התוספים פתר את הבעיה.

<

תגיות: 

This topic contains 11 תגובות, has 2 משתתפים.

Last updated by miriamf-2 לפני 2 חודשים, 3 שבועות.

Assigned support staff: Itamar.

מאת תגובות
יולי 7, 2019 at 2:56 pm #4157835

miriamf-2

אני מנסה: קישור לדף שבו ניתן לראות את הבעיה: hidden link
אני מצפה לראות: ההדר בנוי מ2 שורות, התפריט ועוד שורה מעליו.
במקום, קיבלתי: השורה שמעל הלוגו נעלמה
I updated the header and now the top row dissapeaed
I used elementor instead of the translator

יולי 10, 2019 at 8:19 am #4177233

Itamar
Supporter

Languages: אנגלית (English ) עברית (עברית )

Timezone: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

שלום וסליחה על התגובה המאוחרת כאן.

כרגע כשאני מסתכל על הקישור שללחת לי נראה לי שהכל בסדר. אני יכול לראות עוד שורה בהאדר. אנא ראי תצלום מסך מצורף. האם העניין הסתדר כבר?

בברכה,
איתמר.

יולי 10, 2019 at 8:44 am #4177367

miriamf-2

היתה בעיה עם ההדר והוא לא היה נראה, בסוף הכנתי הדר חדש אבל אי אפשר לעשות לו תרגום. כשאני נכנסת להדר אני מקבלת את הודעת השגיאה הזו, מקווה שתהיה לך אפשרות לעזור:
Fatal error: Uncaught Error: Cannot use object of type WP_Error as array in /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/menu/post-menus/post-edit-screen/wpml-meta-boxes-post-edit-html.class.php:143 Stack trace: #0 /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/menu/post-menus/post-edit-screen/wpml-meta-boxes-post-edit-html.class.php(57): WPML_Meta_Boxes_Post_Edit_HTML->translation_priority() #1 /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/sitepress.class.php(1976): WPML_Meta_Boxes_Post_Edit_HTML->render_languages(Object(WP_Post)) #2 /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-admin/includes/template.php(1304): SitePress->meta_box(Object(WP_Post), Array) #3 /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-admin/edit-form-advanced.php(635): do_meta_boxes(Object(WP_Screen), 'side', Object(WP_Post)) #4 /home/tikvah4par/domai in /home/tikvah4par/domains/tikvah4parkinson.org/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/menu/post-menus/post-edit-screen/wpml-meta-boxes-post-edit-html.class.php on line 143
The site is experiencing technical difficulties. Please check your site admin email inbox for instructions.

יולי 10, 2019 at 8:35 pm #4184291

Itamar
Supporter

הי.

במידה ואת\ה מאשר\ת, אני רוצה לבקש ממך הרשאה לכניסה זמנית לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק טוב יותר את הבעיה.
אני מבקש שתשתפ\י איתי את פרטי הכניסה לאדמין וגם ל FTP
תוכל\י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן.
המידע שאת\ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את\ה ואני יכולים לראות אותו.

חשוב מאוד!!! צור\י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.
הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.
https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

האם את\ה מסכים\ה לשתף איתי את פירטי הכניסה לאתר שלך על מנת לבדוק אותו ובמידת הצורך לעשות שיכפול שלו או לשלוח לי בעצמך את שיכפול העתק שלך?

תודה,
איתמר.

יולי 11, 2019 at 9:12 am #4187753

Itamar
Supporter

הי ותודה על פרטי הכניסה לאתר.

כשאני הולך ל Templates -> header-new אני יכול לראות את הבעיה. אנא ראי תצלום מסך מצורף header-new-issue.png
תוכלי לאשר בבקשה שזאת הבעיה?

כשאני באתר שלך אני יכול לראות ש WPML עצמה מעודכנת אבל התוספים של String Translation, Translation Management, Media Translation לא מעודכנים לגירסתם האחרונה. אנא ראי תצלום מסך מצורף need-update.png. ובנוסף אני יכול לראות שוורדפרס עצמה לא מעודכנת לגירסתה האחרונה.
תוכלי בבקשה לעדכן את התוספים של WPML ואת וורדפרס ולראות אם זה פותר את הבעיה?

**** חשוב מאוד!!! בצע גיבוי מלא (קבצים ובסיס נתונים) לאתר שלך לפני ביצוע פעולה זאת ****

תודה,
איתמר.

יולי 11, 2019 at 9:22 am #4187891

miriamf-2

השגיאה הסתדרה, תודה!
עוד שאלה לגבי תרגום ההדר: יש לי צרכים שונים להדר בעברית ובאנגלית. האם אפשר לעשות duplicate גם לטמפלטים? אני רוצה לערוך כל אחד מהם בשונה ושלא יהיו תלויים האחד בשני.
וגם לעמוד הבית זה אפשרי, כן? הלקוח רוצה להכניס תכנים שונים בעברית ובאנגלית. דופליקייט זו הדרך היחידה להכניס תכנים שונים בתרגומים בלי שיהיו תלויים אחד בשני, נכון?

יולי 11, 2019 at 10:04 am #4188387

Itamar
Supporter

הי/

אנ שמח שהעיניינים הסתדרו.

בקישור הבא אנחנו מסבירים כיצד יש לתרגם את ה Header עם אלמנטור.
https://wpml.org/documentation/plugins-compatibility/elementor/#translating-header-templates
אך אם רוצים שכל Header יהיה שונה יש לעקוב אחרי ההוראות בקישור הבא.
https://wpml.org/documentation/translating-your-contents/using-different-translation-editors-for-different-pages/
בקיצור מה שצריך לעשות זה לבטל את האפשרות השימוש ב Translation Editor של WPML לשכפל את האלמנט ואז לעצב אותו בניפרד.

בברכה,
איתמר.

יולי 17, 2019 at 8:32 am #4227509

miriamf-2

שלום, ניסיתי למלא את ההוראות שלך לגבי שכפול ההדר, סימנתי לו לא להשתמש בtranslation editor, אבל לא ראיתי את האופציה של duplicate, רק translate. אני מצרפת תמונה
תודה

יולי 17, 2019 at 9:54 am #4228375

Itamar
Supporter

היי.

הטמפלטים של אלמנטור מכוונים מראש לאפשרות
Translatable - use translation if available or fallback to default language
על מנת לשנות את זה גש ל WPML -> Settings -> Post Type Translation ולחץ על אייקון מנעול. אז בחר ב
Translatable - only show translated items
ושמור את השינווים. אנא ראה תצלום מסך מצורף.

אז תוכל לשכפל את ההאדר. דרך אגב מכיוון שהאפשרות הזאת נעולה ע"י WPML יתכן ויש לכך סיבה ספציפית כל שאני מקוה שמה שאתה מנסה להשיג אפשרי. אני חושב שזה יעבוד אבל אולי אם יש לך טמפלטים אחרים של אלמנטור, שאתה לא צריך לשנות, זה עלול לפגום בתפקוד שלהם.

בברכה,
איתמר.

יולי 18, 2019 at 1:36 pm #4239151
miriamf-2

תודה, אני לא בטוחה שכדאי לי להסתבך עם מה שכתבת אם אתה אומר שזה עלול לפגום בתפקוד של טמפלטים אחרים.
דבר נוסף, באתר אחר: hidden link
אני מנסה להגדיר שהתרגומים יהיו בקלאסיק אדיטור אבל אני לא מוצאת את ההגדרה הזו בלשונית הגדרות. אני מצרפת צילומי מסך של ההגדרות.
תודה

יולי 18, 2019 at 3:59 pm #4240557

Itamar
Supporter

אני מבין.

האם יש לך שאלות נוספות בקשר לנושא של כרטיס זה?

סופ"ש נעים,
איתמר.

יולי 19, 2019 at 8:10 am #4244829

miriamf-2

My issue is resolved now. Thank you!