Our next available supporter will start replying to tickets in about 1.52 hours from now. Thank you for your understanding.

This thread is resolved. Here is a description of the problem and solution.

Problem:

יש בעיה במחליף השפות בפוסט שנוצר עם CPT UI.

Solution:

כנראה שיש בעיית תאימות עם התוסף הזה ו WPML. כשפוסטים מכוונים ל appear as translated מחליף השפות לא עובד כראוי. יש לתרגם את הפוסטים ולעבור לאפשרות Make 'Post Type' translatable.

את זה אפשר לשנות בתחתית עמוד העריכה של הפוסט באיזור Multilingual Content Setup. ניתן גם לשנות את זה ב WPML -> Settings -> Post Type Translation.

תגיות: 

This topic contains 8 תגובות, has 2 משתתפים.

Last updated by davidH-65 לפני 3 חודשים.

Assigned support staff: Itamar.

מאת תגובות
יולי 7, 2019 at 7:47 am

davidH-65

הכי פשוט? וידאו.
hidden link

יולי 7, 2019 at 3:51 pm #4157879

Itamar
Supporter

Languages: אנגלית (English ) עברית (עברית )

Timezone: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי.

תודה על הוידאו המפורט. אני יכול לראות את הבעיה של מחליף השפות באתר שלך. כשאני ניגש לקישור הבא אכן מחליף השפות אינו עובד ותמיד מקשר לעמוד עצמו באנגלית.
hidden link
כרגע אני לא חושב שהבעיה של מחליף השפות קשורה לבעיה שאתה מראה שיש עם שמירת התפריט. מיד אסביר גם על זה. אך ראשית הינה כמה דברים שניסיתי כבר על מנת לתקן את הבעיה של מחליף השפות.
1. שמרתי שוב את מחליף השפות ב WPML -> Languages -> Menu Language Switcher.
2. שמרתי שוב את הפוסט B2C מכיוון שיכולתי לראות שהוא לא מעודכן וגם התרגום שלו לעברית אינו מעודכן (התרגום לא 100% גמור). בבקשה ראה תצלומי מסך מצורפים.
כאן יתכן שתצטרך להשלים כמה מהתרגומים מכיוון שחלק מהם אינם בעברית אלה באנגלית.
3. שמרתי שוב את התפריטים B2B ו B2C.
אני תוהה מדוע יש לך למעשה שני תפריטים כשהם נראים לי זהים וזהו למעשה התפריט הראשי של האתר שלך. האם לא מספיק רק תפריט אחד? תוכל בבקשה להסביר לי את הצורך בשני תפריטים זהים? אם באמת הם זהים תוכל בבקשה למחוק את התפריט B2C ולראות אם זה עוזר לפתור את הבעיה?

בנוסף חשוב גם לתקן את העניין הבא מכיוון שיתכן והוא קשור לבעיה שיש ובכלל זה עניין שיש להקפיד עליו.
ייתכן מאוד שהסיבה לכך היא מכיוון שדרישות המינימום של התקנת הוורדפרס שלך אינן עומדות בדרישות המינימום של WPML.
כשאני מסתכל באינפורמציית הדיבוג (debug info) שצירפת אני יכול לראות ש WP Memory Limit באתר שלך עומד על 40M.
דרישות המינימום שלנו הן להלן:
- PHP 5.6 ומעלה (זה בסדר בהתקנה שלך).
- WP Memory Limit 128MB ויותר אם ניתן.
- MySQL 5.6 ומעלה (זה לא לגמרי בעודכן אצלך אבל זו לא הבעיה כנראה).
תוכל לקרוא בפירוט על כך בקישור הבא.
hidden link
האם זה אפשרי מבחינתך לשנות את דרישות המנימום האלו?
ייתכן שתצטרך לפנות לשם כך לחברת האיחסון של האתר שלך.
מה שנראה לי שקשור לעניין שלך פה (שאינך מצליח לתרגם) זה עניין ה WP Memory Limit
אתה יכול לנסות לפתור את זה בעצמך לפני שאתה פונה לחסרת האיחסון.
הדרך לעשות זאת זה באמצעות הקובץ wp-config.php בהתקנת האתר שלך.
הוסף את השורות הבאות בקובץ זה.

/** Memory Limit */
define('WP_MEMORY_LIMIT', '256M');
define( 'WP_MAX_MEMORY_LIMIT', '256M' );

הוסף אותן לפני השורה הבאה:

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

האם תוכל לבצע את השינויים האלה ולראות אם זה עוזר?

לגבי ההודעה שיש עוד מחרוזות לתרגום. אתה ממששיך לקבל את ההודעה ב WP Menu Sync שיש מחרוזות בתפריטים לתרגם מכיוון שאכן יש שם מחרוזות לא מתורגמות. הן מסומונות כמתורגמות ויש שם ממלא מקום כמו המחרוזות המקורית באנגלית, אך למעשה לא הזנת שם מחרוזת. אנא ראה תצלום מסך no-string-in-st.jpg
אפילו אם הם העתק של האנגלית עליך למלא שם את המחרוזות. אנא השלם תרגומים אילו ובדוקאם ההודעה נפסקת.

בברכה,
איתמר.

יולי 11, 2019 at 7:30 am #4186661

davidH-65

אח יקר.
ממש לא נראה לי שזאת הבעיה.
יתרה מכן, הגדלתי את הזכרון ועכשיו הוא על 512.
ונחש מה? עדיין לא עובד.
אתה אולי חושב שזה סתם באג? אולי פשוט אמחק את התפריט ואקים אותו שוב פעם?

יולי 11, 2019 at 8:49 am #4187591

Itamar
Supporter

הי אחי.

אתה כותב: "ממש לא נראה לי שזאת הבעיה."
לא הבנתי מה לא נראה לך שהבעיה מכל הדברים שכתבתי.

מעבר לזה עשיתי עכשיו ניסיון והצבתי עוד מחליף שפות בפוטר של האתר ושם מחליף השפות עובד כראוי. אנא ראה תצלום מסך ls-in-footer-ok.png. בנתיים הסרתי את מחליף השפות מהפוטר.

אולי הבעיה היא באמת עם התפריט או כמו שכתבתי עם כפילות של התפריט. אשמח אם תוכל לנסות את ההצעה שלך ליצור תפריט חדש, למחוק את הישנים ואז להציב בתפריט החדש מחליף שפות חדש.
האם אז דברים מסתדרים לך?

יום טוב,
איתמר.

יולי 15, 2019 at 2:30 pm #4212235

davidH-65

טוב, זה היה נסיון, אבל זה לא עובד.

עשיתי את הדברים הבאים לפי עצותיך:
1. אני עומד בדרישות המינימום.
2. לשאלתך, התפריטים לא זהים.
2.1 -תפריט אחד מיועד לכלל עמודי הנחיתה תחת CPT hidden link
2.2 - תפריט שני מיועד לCPT hidden link
3. - לגבי הודעת מחרוזות התרגום, זאת לא אמורה להיות הבעיה, שכן יש את אותה הבעיה על התפריט הראשון (B2B)

אחי, אני אובד עצות, וממש אשמח לעזרתך.
זה מוזר, כי זה אמור לעבוד OUT OF THE BOX, וזה לא.

יולי 15, 2019 at 5:17 pm #4213759

Itamar
Supporter

אהלן.

הבעיה כנראה נובעת מפלאגין Custom Post Type UI איתו יצרת את הפוסט טייפס שלך B2B ו B2C.
תוכל בבקשה לאשר שיצרת את הפוסט טייפס האלו עם הפלגין הזה?
אסביר כעת מה מצאתי. מצאתי ש הדברים עובדים כמו שצריך עם B2B בגלל שהוא מכוון ל Make 'B2B' translatable.
את זה אפשר לבדוק בתחתית עמוד העריכה של הפוסט באיזור Multilingual Content Setup. ניתן גם לבדוק את זה ב WPML -> Settings -> Post Type Translation.
עכשיו העניין עם B2C שהוא מכוון ל Make 'B2C' appear as translated. אנא ראה תצלום מסך מצורף. אם אני משנה את ההגדרה ל Make 'B2C' translatable אז מחליף השפות עובד ומראה רק את הלינק היחידי שמתורגם לעברית. מכך אני מסיק שהבעיה היא עם התוסף Custom Post Type UI. זוהי כנראה בעיית תאימות עם WPML ונצטרך לבדוק את זה אלה עם כן הפתרון הבא יכול לעבוד בשבילך.

מה שאתה יכול לעשות זה לתרגם את הפוסט הזה לכל שאר השפות ואז מחליף השפות יעבוד לדעתי. אתה גם לא חייב ממש לתרגם את הפוסט אלה לשכפל (Duplicate) את הפוסט באנגלית לשאר השפות במידה וזו היתה התוכנית שלך בכל מקרה. מה שחשוב הוא שההגדרה תהיה Make 'B2C' translatable.

האם הדברים ברורים?

תודה,
איתמר.

יולי 16, 2019 at 1:31 pm #4220467

davidH-65

הי אחי.
1. כן, עשיתי שימוש בCPT UI ליצירת הCPT
2. הפתרון שהצעת מצויין אם הוא אכן עובד, אבל אין לי דרך לבדוק אותו, כי אע"פ שאני עושה את מה שהגדרת, זה עדיין לא נשמר כך.
ראה וידאו:
hidden link

יולי 16, 2019 at 1:54 pm #4220719

Itamar
Supporter

אחי, שליחה כנראה אני לא הייתי ברור עד הסוף עם ההוראות שנתתי. לפני שלוחצים על הכפתור Update של הפוסט יש ללחוץ על הכפתור Apply שבתחתית האיזור Multilingual Content Setup. כבר עשיתי את זה עבורך באתר שלך.
כעת יהיה עליך לתרגם את הפוסט לשאר השפות או להשתמש באפשרות Duplicate של WPML.
מחכה לשמוע אם עכשיו זה בסדר?

יולי 16, 2019 at 1:56 pm #4220751

davidH-65

My issue is resolved now. Thank you!