Skip navigation

Эта тема решена. Вот описание проблемы и ее решения.

Проблема:
Клієнт має проблеми з роботою редактора перекладів WPML у своєму браузері.
Рішення:
Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, ми рекомендуємо спробувати використовувати редактор перекладів WPML в іншому браузері. Також можна спробувати перезавантажити сторінку, натиснувши

Ctrl + Shift + R

(або

Cmd + Shift + R

для користувачів Mac), під час використання редактора перекладу.

Майте на увазі, що це рішення може бути неактуальним або не підходити саме для вашого випадку. Якщо проблема залишається, ми настійно рекомендуємо перевірити відомі проблеми, переконатися у використанні версії з постійним виправленням, а також встановити останні версії тем і плагінів. Якщо це не допоможе, будь ласка, відкрийте новий запит на підтримку.

Это форум технической поддержки WPML – плагина для многоязычной WordPress.

Доступно для чтения всем, но только клиенты, купившие WPML, могут оставлять сообщения. Сотрудники WPML отвечают на сообщения форума 6 дней в неделю, 22 часов в сутки.

Сотрудники Службы поддержки сегодня не доступны на форуме Russian. Создайте обращение и мы возьмемся за решение вашего вопроса, как только будем в сети. Благодарим за понимание.

Помечено: ,

Эта тема содержит 1 ответ, имеет 2 голоса.

Последнее обновление: Andrey 3 недели, 2 дней назад.

При содействии: Andrey.

Автор Записи
18 апреля, 2024 на 2:14 пп #15539451

sirenkoV

Я пытаюсь:

Ссылка на страницу, на которой можно увидеть этот вопрос:
скрытая ссылка

Я ожидал увидеть:

Вместо этого я получил:

wpml screen.png
18 апреля, 2024 на 7:28 пп #15540952

Andrey
Supporter

Языки: Английский (English ) Русский (Русский )

Часовой пояс: Europe/Kyiv (GMT+03:00)

Добрий вечір,

Перевірте, чи працює редактор перекладів WPML в інших браузерах. А також, спробуйте натиснути Ctrl + Shift + R (або Cmd + Shift + R для користувачів Mac), щоб перезавантажити сторінку під час використання редактора перекладу. Дайте мені знати, чи це вирішить проблему для Вас.

19 апреля, 2024 на 7:44 пп #15545038

sirenkoV

Aндрей!
Спасибо большое,
все работает.
с ув. Василий

sirenkoV подтвердил, что проблема была решена на сайте 2024-04-19 19:44:53.
Этот тикет теперь закрыт. Если Вы являетесь клиентом WPML и Вам нужна соответствующая помощь, пожалуйста, откройте новый тикет поддержки.