דלג על ניווט

השרשור הזה נפתר. להלן תיאור הבעיה והפתרון.

Problem:

אני מנסה לתרגם את דף יצירת קשר באתר עם התוסף cf7 והצלחתי לתרגם הכל חוץ מהכפתור בחירת קובץ ו לא נבחר קובץ (תמונה)ניסיתי לחפש את המחרוזות בעורך של WPML או בתרגום מחרוזות לא הצליח לי אתה יודע איך אפשר לתרגם את הטקסט הזה?

Solution:

הטקסטים האילו (בחירת קובץ ו לא נבחר קובץ) שאת מנסה לתרגם אינם ניתנים לתרגום על ידי WPML. הסיבה שאינם ניתנים לתרגום היא שאילו טקסטים שמגיעים מהדפדפן של המשתמש ולא מוורדפרס, CF7 או WPML. שפת הטקסטים האילו נקבעת על פי השפה שמוגדרת בדפדפן של המשתמש. בדפדפן שלך עברית היא השפה המוגדרת. בדפדפן שלי הגדרתי שהשפה המועדפת עלי לצפייה בתוכן של דפי אינטרנט היא אנגלית. כתוצאה מכך אני רואה את אותם טקסטים באנגלית.

Relevant Documentation:

https://wpml.org/documentation/related-projects/using-contact-form-7-with-wpml/#non-translatable-form-elements

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

נושא זה מכיל 2 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי sharonG-7 לפני 1 שנה, 5 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
אוקטובר 31, 2022בְּ- 4:08 pm #12344605

sharonG-7

אני מנסה לתרגם את דף יצירת קשר באתר עם התוסף cf7 והצלחתי לתרגם הכל חוץ מהכפתור בחירת קובץ ו לא נבחר קובץ (תמונה)ניסיתי לחפש את המחרוזות בעורך של WPML או בתרגום מחרוזות לא הצליח לי אתה יודע איך אפשר לתרגם את הטקסט הזה ?

שאלה.png
נובמבר 1, 2022בְּ- 10:19 am #12347993

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

הטקסטים האילו (בחירת קובץ ו לא נבחר קובץ) שאת מנסה לתרגם אינם ניתנים לתרגום על ידי WPML. הסיבה שאינם ניתנים לתרגום היא שאילו טקסטים שמגיעים מהדפדפן של המשתמש ולא מוורדפרס, CF7 או WPML. שפת הטקסטים האילו נקבעת על פי השפה שמוגדרת בדפדפן של המשתמש. בדפדפן שלך עברית היא השפה המוגדרת. בדפדפן שלי הגדרתי שהשפה המועדפת עלי לצפייה בתוכן של דפי אינטרנט היא אנגלית. כתוצאה מכך אני רואה את אותם טקסטים באנגלית. זה קורה בין אם אני צופה בעמוד צור קשר של האתר שלך באנגלית או בעברית. אנא ראי תצלומי מסך מצורפים. אנחנו גם מסבירים על כך במדריך שלנו על איך לעבוד עם CF7.

https://wpml.org/documentation/related-projects/using-contact-form-7-with-wpml/#non-translatable-form-elements

בברכה,
איתמר.

2022-11-01_12-16-15.jpg
2022-11-01_12-15-42.jpg
This ticket is now closed. If you're a WPML client and need related help, please open a new support ticket.