דלג על ניווט

השרשור הזה נפתר. להלן תיאור הבעיה והפתרון.

בעיה: הלקוח לא רואה תגובות שנכתבו באנגלית ותגובות שהועברו לפח בממשק ניהול וורדפרס.
פתרון: אם אתה נתקל בבעיה דומה, אנו ממליצים להתקין את התוסף WPML Comments Merging. התוסף יאפשר לך לראות תגובות מכל השפות בכל דירה, גם אם התגובות נכתבו בשפה שונה. חשוב לבצע גיבוי מלא לאתר לפני התקנת התוסף. כמו כן, ניתן לשנות את השפה בממשק הניהול לאנגלית דרך מחליף השפות בחלק העליון כדי לנהל תגובות ולגשת לפח באנגלית.

אם הפתרון הזה לא רלוונטי למקרה שלך, או שהוא כבר לא עדכני, אנו ממליצים לפתוח כרטיס תמיכה חדש. כמו כן, מומלץ לבדוק את רשימת הבעיות הידועות ולוודא שהתקנת את הגרסאות העדכניות של התוספים והערכות.

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

נושא זה מכיל 12 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 2 חודשים, 4 שבועות.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 23, 2024בְּ- 9:39 pm #15798029

yaeld-3

רקע הנושא:
אני רוצה לראות תגובות באנגלית וכן תגובות שמחקתי, זה מראה שיש 2 תגובות בפח אבל בפועל כשאני עובר לפח הוא ריק (כי אלה תגובות שהיו באנגלית).

תסמינים:
למה אני לא רואה את התגובות שנכתבות על דירות באנגלית וכן את דרוג הכוכבים בניהול וורדפרס.

שאלות:
למה אני לא רואה את התגובות שנכתבות על דירות באנגלית?
למה אני לא רואה את דרוג הכוכבים בניהול וורדפרס?
למה אני לא רואה תגובות שמחקתי בפח?

יוני 24, 2024בְּ- 6:30 am #15803156

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

איזה פלגין מאפשר את התגובות על הדירות?
האם זה הפלגין Hotel Booking Reviews?

הפלגין הראשי Hotel Booking תואם באופן רישמי עם WPML. הוא גם נבדק ממש לאחרונה. אפשר לראות את זה בקישור הבא.

https://wpml.org/plugin/motopress/

וזה הקישור למדריך העבודה עם WPML.

קישור נסתר

אם אכן מדובר בפלגין Hotel Booking Reviews נצטריך לבודק את הבעיה ולראות אם אנחנו יכולים לפתור אותה מצידינו. ואם לא נצליח לפתור את הבעיה הצידינו נצטרך שיתןף פעולה מצד מפתחי הפלגין.

מחכה לתשבותך,
איתמר.

יוני 27, 2024בְּ- 7:40 am #15841363

yaeld-3

כן, זה כנראה הפלגין Hotel Booking Reviews אחראי לתגובות אבל הוא קשור לפלאגין הראשי אשמח שתבדקו את זה איתם
תודה רבה

יוני 27, 2024בְּ- 7:06 pm #15846203

Itamar
Supporter

הי,

כמו שאמרתי, נוכל לנסות לבדוק אם אנחנו יכולים לפתור את הבעיה מצידינו. לשם כך אנחנו מבקשים את עזרתך. על מנת להמשיך עם זה, יצרתי אתר ניסיון. תוכל-י להכנס לאדמין של האתר ישירות על ידי לחיצה על הקישור הבא.

קישור נסתר

באתר כבר הגדרתי את WPML. עברית היא השפה הראשית ואנגלית היא השפה המישנית, כמו באתר שלך. כמו כן התקנתי גם את Hotel Booking.

תוכל-י בבקשה להתקין את התוסף Hotel Booking Reviews, ולבדוק אם הבעיה קורת גם באתר ניסיון?

חשוב לשים לב שמתקינים את הגירסה האחרונה של הפלגין עם הבעיה.
כמו כן, אין לייבא את האתר שלכם לאתר ניסיון. חשוב שהבדיקה תעשה על התקנה נקייה של וורדפרס.

אחרי שתשחזרו את הבעיה באתר ניסיון הגיבו לכרטיס זה ונעביר את הטיפול לצוות התאימות שלנו.

במידה ולא נצליח לעזור רק מצידינו נצטרך שיתוף פעולה עם מפתחי הפלגין על מנת לפתור את הבעיה.

בברכה,
איתמר.

יולי 1, 2024בְּ- 10:03 am #15867555

yaeld-3

התקנתי את הפלאגין

יולי 1, 2024בְּ- 11:15 am #15868084

Itamar
Supporter

תודה שהתקנת את הפלגין.

האם גם הצלחת לשחזר את הבעיה באתר הניסיון?

איני בקיא בתוספים של Hotel Booking ובאפשרויות שלהם. על מנת להעביר את הטיפול בבעיה לצוות התאימות שלנו אני צריך את עזרתך בשיחזור הבעיה באתר הניסיון.

בברכה,
איתמר.

יולי 3, 2024בְּ- 7:43 am #15881619

yaeld-3

וואי זה יותר מידי בשביל לשחזר את הבעיה צריך להגדיר כמה Accommodation Types (סוגי לינה באנגלית ובעברית) לכתוב עליהם תגובות ואז לראות אם התגובות של אנגלית ושל עברית מופיעות או שאפשר לנהל רק של שפה אחת

יולי 3, 2024בְּ- 11:46 am #15883680

Itamar
Supporter

אני אנסה לעשות את זה ולבדוק אם אני מצליח לשחזר את הבעיה.

אעדכן אותך כשיהיו לי חדשות.

יולי 4, 2024בְּ- 4:23 pm #15893366

Itamar
Supporter

שלום,

בדקתי את הנושא ומצאתי שהתוסף Hotel Booking Reviews משתמש בתגובות (Comments) המובנות של וורדפרס. לפי ברירת המחדל של WPML תגובות שנוצרו בשפה מסויימת יופיעו רק בה. אבל יש פלגין שאת יכולה להתקין והוא יציג את התגובות מכל השפות בכל דירה. כלומר אם יש לך דירה שמופיעה באנגלית וגם מתורגמת לעברית ומישהו השאיר תגובה בשפה העברית ומישהו אחר השאיר תגובה בשפה האנגלית התגובות האילו יופיעו בכל התרגומים.

את הפלגין הזה אפשר להוריד מכאן.

קישור נסתר

לחיצה על הקישור תוריד אותו לתיקיית ההורדות במחשב שלך. אחרי זה פשוט צריך להתקין אוו באתר והוא יפעל מבלי שצריך לעשות עוד משהו.

**** חשוב מאוד!!! בצע גיבוי מלא (קבצים ובסיס נתונים) לאתר שלך לפני ביצוע פעולה זאת ****
**** אם האתר שלך באויר כדאי לנסות את זה על העתק האתר ולא על האתר עצמו. ****

נסיתי את זה באתר ניסיון וזה עובד. את יכולה לראות את הנכס לדוגמה שיצרתי ואת התגובות מכל השפות כאן.

קישור נסתר

או בתרגום כאן.

קישור נסתר

סופ"ש נעים,
איתמר.

יולי 8, 2024בְּ- 7:58 am #15910729

yaeld-3

לא זו כוונתי, איל לי בעיה שיוצגו התגובות רק בדירה באנגלית או בעברית במה שכתבו, הבעיה היא שאני לא יכולה לנהל את התגובות באנגלית, ז״א אם זרקתי תגובה לפח אני רואה שכתוב ליד הפח 1 ואני לא רואה אותה באמת, וכן כשאני לוחצת על תגובות באנגלית אני לא רואה את רשימת התגובות על אף שחלק תגובות קיימות. רק את התגובות בעברית אני רואה בניהול.

יולי 8, 2024בְּ- 6:04 pm #15915003

Itamar
Supporter

הבנתי, תודה!

את צריכה להחליף את השפה עם מחליף השפות שנמצא בחלק העליון של האדמין. כשתחליפי לאנגלית תוכלי לנהל את התגובות באנגלית וגם לגשת לפח המיחזור באנגלית. צילמתי לך וידאו קצר על כך. צפי בוא כאן בבקשה.

קישור נסתר

אני מקווה שזה עוזר לך לפתור את הבעיה.

בברכה,
איתמר.

יולי 9, 2024בְּ- 9:25 am #15919441

yaeld-3

חבל שאי אפשר לראות במרוכז ולנהל את התגובות של כל השפות

יולי 9, 2024בְּ- 10:19 am #15919755

Itamar
Supporter

הי,

למעשה זה אפשרי אם בוחרים ב"כל השפות". ראי תצלום מסך מצורף.

בברכה,
איתמר.

2024-07-09_13-18-04.jpg
כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.