דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: 

נושא זה מכיל 17 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שבוע, 4 ימים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
ספטמבר 12, 2024בְּ- 3:07 pm #16172293

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי זמיר.

תודה שהתקנת את התוסף All In One Migration.

כתבת: "לא הבנתי מה חוסם אותך מלהתקין תוספים באתר."

אני מצטער אם תצלום המסך שלי לא ברור מספיק. הבעיה שאיני רואה את הכפתור להתקין תוסף חדש בעמוד הזה. קישור נסתר. ובנוסף גם איני יכול להסיר (כמו שהבטחתי) תוספים מותקנים. אני מניח שיש משהו שמאשר את זה רק למשתמשים מסויימים.

אני מנסה לייצר עותק של האתר שלכם. אני מקווהשזה יצליח.

איתמר.

ספטמבר 15, 2024בְּ- 3:21 pm #16180318

Itamar
Supporter

הי,

לקחתי העתק של האתר והעברתי את העניין לטיפול התומכים הבכירים שלנו.

אעדכן אותכם כאן כשיהיו לי חדשות בנושא.

איתמר.

ספטמבר 22, 2024בְּ- 7:52 pm #16206825

Itamar
Supporter

הי,

התומך הבכיר אמר שאפשר לערוך באופן קובצתי מספר מוצרים לפי קטגוריה. ואז רק ללחוץ על כפתור ה"עדכן" וזה יתקן את המצב. ראה תצלום מסך מצורף. הוא הסביר שלפני כן צריך להעביר את השדה _product_image_gallery ל"העתק". אז עשיתי את זה ב WPML -> הגדרות. ראה תצלום מסך מצורף.
ניסיתי זאת על הקטגוריה יצירות מתכת Decorativy וזה עובד. אתה יכול לראות את זה פה.

קישור נסתר

אני מבין שזה אולי לא פתרון אידאלי. אבל הוא כולל פחות עבודה מאשר לעבור מוצר מוצר ולעדכן אותו.

התומך הבכיר הסביר שבגלל שאנחנו לא יכולים לשחזר את הבעיה באתר נקי החשד שלנו הוא שמשהו לא נעשה טוב באתר שלך. זה יכול להיות שמוצרים נוספו או נערכו בזמן שהפלגנים שלנו, או אחד מהם, היו כבויים. יכול להיות גם שחל שיבוש בבסיס הנתונים של האתר, דבר שעלול לקרות שמשחזרים אתר מגיבוי או מעבירים אותו משרת לשרת. בכל מקרה בגלל נתונים אילו איננו יכולים לספק פתרון קבוע לבעיה. התומך הבכיר אמר לי שקוד מסויים שאפשר להריץ ועשוי לתקן את הבעיה. אני מברר איתו עוד פרטים על הקוד הזה.

בברכה,
איתמר.

2024-09-22_21-41-57.jpg
2024-09-17_22-38-28 (1).jpg
כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.