דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: 

נושא זה מכיל 7 תגובות, יש ל 2קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שנה, 7 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
פברואר 13, 2023בְּ- 1:17 pm #13020769

sharonG-7

היי איתמר מה שלומך איש יקר ? כשאני לוחץ על הכפתור לחבר שני המשפטים (מובאות) מתורגמים ביחד אני נתקל בהודעת שגיאה כמו בתמונה אפשר לסדר את הבעיה הזאת ? תודה רבה יום טוב

internal server error.jpg
פברואר 13, 2023בְּ- 2:28 pm #13021563

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי, מה נשמע?

תוכל בבקשה לתת לי כניסה לאתר שלך שאבדוק את הבעיה?

תגיד לי בבקשה איזה עמוד לתרגם כדי לראות את הבעיה.

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה. הרשה לי בבקשה, אם יש צורך, לעדכן את וורדפרס, ערכת העיצוב והתוספים. בנוסף הרשה לי להחליף את ערכת העיצוב לערכת עיצוב דיפולטיבית של וורדפרס. והרשה לי לכבות ולהדליק תוספים. אצטרך גם גישת FTP לאתר שלך בבקשה. כמו כן, אצטרך את אישרוך שיש לך גיבוי עדכני לאתר שבמידה ומשהו משתבש תוכל לשחזר את האתר מן הגיבוי. תוכל-י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת-ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את-ה ואני יכולים לראות אותו.

********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.******************************************** הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

פברואר 13, 2023בְּ- 10:46 pm #13024905

sharonG-7

היי איתמר מה שלומך ? אני אסיים להעלות עוד כמה מוצרים אבצע גיבוי ואשלח לך פרטים

פברואר 14, 2023בְּ- 6:32 am #13026205

Itamar
Supporter

תודה, אחכה לפרטים.

פברואר 20, 2023בְּ- 7:55 am #13066841

Itamar
Supporter

הי,

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה.

********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.********************************************

הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

פברואר 21, 2023בְּ- 8:55 am #13076347

Itamar
Supporter

הי ותודה על פרטי הכניסה.

בדקתי את שתי הבעיות שאתה מציין באתר שלך קישור נסתר.

1. בעיה 1 - עיצוב - ווידג'טים מופיעות כל מיני הודעות שגיאה.

אני מאשר שאני יכול לראות את הבעיה בעיצוב - ווידג'טים. אבל זו לא בעי שקשורה ל WPML. כדי לוודא זאת כיביתי באופן שמני את WPML ואת תוספיו האחרים והבעיה של ההודעות האילו נמשכת. כלומר ההודעות האילו עדיין מופיעות ב עיצוב - ווידג'טים. זה כנראה נגרם מפלגין אחר או מערכת העיצוב שלך. אני יכול לראות שאלמנטור לא מעודכן באתר שלך. כדי לך לעדכן אותו ולבדוק אם הבעיה נמשכת. בכל מקרה, עליך לבדוק בכיוונים אחרים, הבעיה לא מגיעה מ WPML.

**** חשוב מאוד!!! בצע גיבוי מלא (קבצים ובסיס נתונים) לאתר שלך לפני ביצוע פעולה זאת ****
**** אם האתר שלך באויר כדאי לנסות את זה על העתק האתר ולא על האתר עצמו. ****

2. בעיה 2 - חיבור 2 מובאות

בדקתי את תרגום המוצר "סבא משה" וניסיתי לחבר את "מובאות" ולא היתה לי בעיה לחבר את הטקסט הזה. צילמתי סרטון של מה שעשיתי שתראה. הינה הסרטון.

קישור נסתר

לא ברור לי למה אתה נתקל בבעיה זו. אולי זה משהו במחשב שלך או בחיבור אינטרנט שלך.

בברכה,
איתמר.

2.

פברואר 21, 2023בְּ- 11:20 pm #13083343

sharonG-7

אוקיי כנראה שזה בגלל שאני גולש עם חסימה של רימון תודה רבה על הכל איתמר אני אעדכן עכשיו את שאר התוספים ואת התבנית בתקווה שזה יפתור את הבעיה תודה רבה וחודש מבורך

פברואר 22, 2023בְּ- 9:08 am #13086315

Itamar
Supporter

שלום ותודה על הדיווח.

אני מקווה שדברים הסתדרו על הצד הטוב ביותר. תודיע לי בבקשה במידה ואתה צריך עזרה נוספת בנושא זה. במידה ולא אודה לך אם תסמן את הכרטיס הזה כפתור.

משנכנס אדר מרבין בשמחה!

איתמר

כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.