דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

נושא זה מכיל 27 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 3 חודשים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 23, 2024בְּ- 7:57 am #15792609

Shahar Aharoni

רקע הנושא:
אני מנסה לתרגם את התפריטים באתר קישור נסתר. הבנתי שיש בעיה עם זה ואשמח לעזרה מול זמיר בבקשה.
תרגום התפריט שחלקו בנוי בג'טמניו - מישהו יכול לעזור לנו עם זה?
זמיר ניסה לבנות תפריט חדש, וזה יצר לנו בעיות, ולכן החזרנו לתפריט הקודם שלנו שעבד בסדר גמור.
אשמח אם תוכלו לעזור לנו להתקדם עם זה.
תודה!
שחר

תסמינים:
אין תיעוד שאני עוקב אחריו.

שאלות:
איך ניתן לתרגם את התפריטים ב-WPML?
האם יש בעיה ידועה עם תרגום תפריטים ב-WPML?

יוני 23, 2024בְּ- 2:34 pm #15795276

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

זהו המשך לנושא שקשור לבעיה עם התוסף JetMenu. הכרטיס המקורי בו הועלתה הבעיה הזו נמצא בקישור הבא.

https://wpml.org/he/forums/topic/%d7%aa%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9d-%d7%90%d7%95%d7%98%d7%95%d7%9e%d7%98%d7%99-%d7%9e%d7%90%d7%98-%d7%9e%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%a1-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%90%d7%aa%d7%a8/page/5/#post-15793068

בכרטיס הקודם זמיר תיאר את הבעיה כך:

החזרתי את התפריט לגרסה הקודמת שהיתה שחלקו מאורגן תחת Jet Menu.
צריך לבדוק עכשיו למה כל התתי קטגוריות שמוצגות בעברית (כמגה מניו) לא קיימות בכלל בגרסה האנגלית?

יתכן וזו בעיית תאימות עם התוסף JetMenu. נוכל לנסות לבדוק אם אנחנו יכולים לפתור את הבעיה מצידינו. על מנת להמשיך עם זה, יצרתי אתר ניסיון. תוכל-י להכנס לאדמין של האתר ישירות על ידי לחיצה על הקישור הבא.

קישור נסתר

באתר כבר הגדרתי את WPML. עברית היא השפה הראשית ואנגלית היא השפה המישנית, כמו באתר שלך. כמו כן גם התקנתי את ווקומרס והוספתי מוצרים דוגמה של ערכת העיצוב Storefront.

תוכל בבקשה להתקין את התוסף JetMenu, ולבדוק אם הבעיה קורת גם באתר ניסיון?

חשוב לשים לב שמתקינים את הגירסה האחרונה של הפלגין עם הבעיה.
כמו כן, אין לייבא את האתר שלכם לאתר ניסיון. חשוב שהבדיקה תעשה על התקנה נקייה של וורדפרס.

אחרי שתשחזרו את הבעיה באתר ניסיון הגיבו לכרטיס זה ונעביר את הטיפול לצוות התאימות שלנו.

במידה ולא נצליח לעזור רק מצידינו נצטרך שיתוף פעולה עם מפתחי הפלגין על מנת לפתור את הבעיה.

בברכה,
איתמר.

יוני 23, 2024בְּ- 4:27 pm #15796147

zamir Gome

הי איתמר - הקישורים מוסתרים בטיקט ואין לי אפשרות להכנס אליהם ולבדוק

יוני 24, 2024בְּ- 5:49 am #15802688

Itamar
Supporter

בוקר טוב, זמיר.

שלחתי לך אימייל עם הקישורים שאתה לא יכול לראות.

אחכה לתגובתך.

איתמר.

יוני 24, 2024בְּ- 6:01 am #15802792

Shahar Aharoni

היי איתמר
תודה!
איתמר, פתחתי בכרטיס אחר את הבעיה עם המוצרים המשוכפלים.
אם תכנס עכשיו לאתר שלי, תוכל לראות שיש שם 10 מוצרים ללא תמונות באנגלית אשר שוכפלו אוטומטית - תוכלו בבקשה לבדוק מדוע ואיך זה קרה? והאם אפשר למחוק אותם?

שנית בנוגע לתפריטים:
נראה שאנחנו קצת תקועים עם הנקודה הזו - תוכל בבקשה לבדוק עם הצוות שלך, האם יש דרך אחרת או צורה אחרת של תפריטים שלא עושים בעיות עם התרגום? כי זמיר עבד שעות על בניית תפריטים חדשים, וזה ממש שיבש והרס את האתר, וגם התפריטים לא נפתחו היטב. האם ידוע לך שיטה שניתן לתרגם את התפריטים ללא בעיה מצד WPML?

תודה רבה
שחר

יוני 24, 2024בְּ- 6:16 am #15802990

Itamar
Supporter

בוקר טוב, שחר.

אני לא רואה כרטיס חדש ממך. ברגע שתפתח אתו בפורום בעברית אקבל התראה שיש כרטיס חדש. זה הקישור לפורום בעברית.

https://wpml.org/he/forums/forum/support-in-hebrew/

הבעיה בתפריט של האתר שלכם נגרמת בגלל פלגין צד-שלישי שנקרא JetMenu. כבר שיתפתי איתך ועם זמיר את כל המידע איך לתרגם ולסנכרן תפריטי WP באתר. בכרטיס זה אני עובד בשיתוף עם זמיר על לנסות לפתור את הבעיה עם התוסף JetMenu. אם אני לא אוכל לפתור את הבעיה אעביר את זה לטיפול צוות התאימות שלנו והם ינסו לפתור אותה. אני כבר מתריע שיתכן ויהיה מצב שלא נוכל לפתור את הבעיה רק מצידינו ושנצטרך את שיתוף הפעולה של מפתחי הפלגין JetMenu.

כרגע אני מחכה לתגובת זמיר בנושא.

בברכה,
איתמר.

יוני 24, 2024בְּ- 8:04 am #15804100

zamir Gome

הי איתמר
התקנתי באתר נסיון גם את אלמנטור, אלמנטור פרו, ג'ט מניו וג'ט וו-בילדר (שאחראי לוידג'ט Categories Grid עבור תצוגת התתי קטגוריות במגה מניו).
ארגנתי קצת תתי קטגוריות לטובת התצוגה במגה מניו.
אל תתייחס לזה שתמונת הקטגוריה מופיעה במגה מניו (משום מה עדיין מוצגת למרות שנתתי לה פקודת css של displat:none)

יוני 24, 2024בְּ- 8:31 am #15804329

Itamar
Supporter

תודה, זמיר!

האם זה אומר שהצלחת לשחזר את הבעיה באתר הניסיון?

אני תוהה לגבי זה, כי למשל אני רואה שרוב הקטגוריות בכלל לא מתורגמות. ראה תצלום מסך מצורף.
תוכל בבקשה לתרגם הכל ולראות אם הבעיה נמשכת?

אם לדעתך עשית את כל מה שנידרש והבעיה נמשכת, אצטרך ממך פרטים יותר מדוייקים כולל תצלומי מסך אם אפשר. הפרטים שאני צריך, בבקשה, הם הצעדים לשחזור הבעיה. איני מכיר את ג'ט מניו וג'ט וו-בילדר, אז אני צריך לדעת איך ואיפה מכוונים (configuration) על מנת שתופיע המגע מניו.

תודה,
איתמר.

2024-06-24_11-21-47.jpg
יוני 24, 2024בְּ- 2:51 pm #15808430

zamir Gome

לא. לא תרגמתי.
הרעיון היה שאני אתקין את החלק הזה באתר כדי לבחון אותו מול התרגום שאתה תבצע בו ולראות אם יש תקלה/התנגשות עם WPML בהקשר הזה

יוני 25, 2024בְּ- 5:41 am #15816135

Shahar Aharoni

היי איתמר
מחכים לעזרה עם תרגום התפריטים... תודה
שחר

יוני 25, 2024בְּ- 7:35 pm #15824859

Itamar
Supporter

הי, זמיר.

תרגמתי את כל הקטגוריות וסינכרנצי אותן. ראה תצלומי מסך מצורפים. אבל עכשיו התפריטים של JetMenu לא מופיעים בכלל. הם נעלמו מעברית ומאנגלית. ראה תצלום מסך איו-תפריטים.jpg.

לא שיתפת איתי את כל הצעדים איך בונים את התפריטים האילו אז אני לא יכול להמשיך מנקודה זו. אחכה להסבריך או לתיקון של התפריטים.

בברכה,
איתמר.

2024-06-25_22-28-10.jpg
2024-06-25_22-20-33.jpg
איו-תפריטים.jpg
יוני 26, 2024בְּ- 4:56 am #15829057

Shahar Aharoni

היי איתמר בוקר טוב
תגיד, התוסף שלכם לא עובד עם ג'ט? אף אחד מעולם לא פנה אליכם עם הבעיה הזו?
האם אתה או מישהו יכול לעשות שיחה וידאו? שיתוף מסך? משהו?
תקוע עם התרגום הזה כבר חודשיים...ובנתיים שילמתי ושילמתי ואין תוצאה באופק.

תודה!
שחר

יוני 26, 2024בְּ- 6:31 am #15830043

zamir Gome

היי איתמר
חשד שלי שיש התנגשות בין התוסף של JetMenu לבין WPML
לפני שתרגמת את תתי הקטגוריות - התפריט הוצג כמו שצריך עם המגה מניו (בחלק העברית שלו).
עכשיו - לאחר התרגום - מה שקורה כשאני מתוך ניהול התפריטים - מדליק את הפונקציה לאפשר את המגה מניו בתפריט הראשי (ראה צילום מסך) התפריט נעלם לגמרי.
כשאני מכבה את הפונקציה הזו - התפריט מוצג אבל ללא המגה מניו שאמור להיפרס תחת הקישורים המותאמים שהגדרתי למתנות, תכשיטים ויודאיקה.

‎‫תפריטים › Sandbox — וורדפרס‬‎ 2024-06-26 09-25-37.png
יוני 26, 2024בְּ- 8:17 am #15831095

Shahar Aharoni

היי איתמר
מה שלומך?
האם מעולם לא הייתה לכם בעיה עם ג'ט?
הנושא הזה כבר מאוד דחוף לי. זה תוקע לי את האתר, וכל שינוי של תפריט בונה קאש מחדש, ומאט שוב את האתר.
אני מנסה לשפר מהירות, ולשפר CRO וחווית גלישה, וכל נושא האנגלית ממש תוקע אותי.
אודה לך מאוד מאוד אם תוכל לעזור לנו לפתור את הנושא הזה. ניסינו להקים תפריט חדש שלא עבד.
אז מה עושים? איך אמורים לעשות תפריט?
ולמעשה תפריט ג'ט במובייל נראה יחסית בסדר והייתי שמח להשאיר אותו על קנו בשלב זה.
בברכה,
שחר

יוני 26, 2024בְּ- 10:26 am #15832557

Itamar
Supporter

הי, זמיר.

וורדפרס, ווקומרס, אלמנטור +פרו היו לא מעודכנים באתר נסיון. ראה תצלום מסך מצורף. עדכנתי אותם אבל זה לכשעצמו לא פתר את הבעיה. התפריט לא מופיע גם כשאני מכבה את WPML וכל תוספיו. הבעיה, כרגע כמו שהיא מופיעה עכשיו באתר ניסיון, לא נגרמת בגלל WPML. צפה בבקשה בוידאו שלי כאן.

קישור נסתר

אחכה לתגובתך.

הי, שחר.

דיווח כמו קורה אצלכם עם ג'ט מניו עוד לא קיבלנו. אני מנסה מול זמיר לשחזר את הבעיה באתר ניסיון.

בברכה,
איתמר.

כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.