דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: 

נושא זה מכיל 17 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 1 שבוע, 4 ימים.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
ספטמבר 2, 2024בְּ- 6:00 am #16130004

Shahar Aharoni

Background of the issue:
באתר בעברית כאשר עוברים עם העכבר על תמונת מוצר, אז מוצג התמונה השנייה של המוצר במידה ויש לו יותר מתמונה אחת. אתה יכול לראות את זה באתר בעברית. יודע שדיברנו על זה בעבר, אבל לא הצלחנו לסדר את הנקודה הזאת.

Symptoms:
לא רואים תמונה שנייה בעת מעבר על התמונה באתר באנגלית.

Questions:
למה לא רואים תמונה שנייה בעת מעבר על התמונה באתר באנגלית?
תוכל בבקשה לבדוק לנו את הנקודה הזאת?

ספטמבר 2, 2024בְּ- 8:43 am #16130589

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

אכן התעסקנו עם בעיה זו בעבר בכרטיס בקישור הבא.

https://wpml.org/he/forums/topic/%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%90-%d7%9e%d7%95%d7%a4%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%92%d7%9c%d7%a8%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%94%d7%aa%d7%9e%d7%95/#post-15949629

כמו שאתה יכול לראות בתגובה, גם התייעצתי עם התומך הבכיר שצלינו שמשער שהבעיה היא עם התוסף JetWooBuilder.

בנתיים יישמתי עכשיו גם את התיקון המוצע בקישור הבא, מכיוון שחשבתי שיתכן שהוא קשור לבעיה.

https://wpml.org/errata/wrong-url-on-translated-media-files-when-using-a-different-domain-per-language/

אולם לצערי זה לא עזר לפתור את הבעיה.

מה שכן עוזר לפתור את הבעיה הם הצעדים הבאים:

1. ערוך את מוצר בעברית שיש לו את הבעיה הזו באנגלית.
2. עשה שינוי קטם המוצר. (מספיק שתוסיף רווח בכותרת.)
3. לחץ על כפתור "עדכן"
4. אייקון העיפרון של התרגום באנגלית ישתנה לאייקון של חץ מעוגל.
5. ערוך את התרגום עם העורך המתקדם של WPML.
6. השלם את התרגום. (כל שעליך לעשות זה ללחוץ על הכפתור, כי המוצר כבר 100% מתורגם.
7. המתן לסיום התהליך.
8. נקה את הקאשינג באתר.
9. בדוק עמוד קטגוריה או כל עמוד אחר בו הבעיה קרתה. רענן את העמוד וראה דהיא נפתרה למוצר הספציפי שעליו ביצעת תהליך זה.

הקלטתי לך וידאו של התהליך. צפה בו כאן: קישור נסתר

אני מבין שפתרון זה עלול להיות לא מעשי עבורך. אי לכך ניצטרך לשחזר את הבעיה הזו עם JetWooBuilder באתר ניסיון חדש. (כמו שכבר ביקשנו בעבר בכרטיס הישן בנושא זה.)

נוכל לנסות לבדוק אם אנחנו יכולים לפתור את הבעיה מצידינו. על מנת להמשיך עם זה, יצרתי אתר ניסיון. תוכל-י להכנס לאדמין של האתר ישירות על ידי לחיצה על הקישור הבא.

קישור נסתר

באתר כבר הגדרתי את WPML. עברית היא השפה הראשית ואנגלית היא השפה המישנית, כמו באתר שלך.

תוכל-י בבקשה לגדיר את ווקומרס כמו שהוא מוגדר באתר שלך ואז גם להתקין את התוסף JetWooBuilder, ולבדוק אם הבעיה קורת גם באתר ניסיון?

חשוב לשים לב שמתקינים את הגירסה האחרונה של הפלגין עם הבעיה.
כמו כן, אין לייבא את האתר שלכם לאתר ניסיון. חשוב שהבדיקה תעשה על התקנה נקייה של וורדפרס.

אחרי שתשחזרו את הבעיה באתר ניסיון הגיבו לכרטיס זה ונעביר את הטיפול לצוות התאימות שלנו. במידה ולא נצליח לעזור רק מצידינו נצטרך שיתוף פעולה עם מפתחי הפלגין על מנת לפתור את הבעיה.

בברכה,
איתמר.

ספטמבר 2, 2024בְּ- 10:15 am #16130955

Shahar Aharoni

היי איתמר
ראשית תודה רבה על הבדיקה ועל הניסיון לעזור.

אז ככה:
להתחיל לעבור מוצר מוצר ולהבין איזה מוצר מציג תמונה שנייה ואיזה מוצר לא מציג יהיה מאד קשה עבורי.

בנוגע לאתר ניסיון: כאילו אתה מבקש פה מלא דברים שאין לי מושג איך לעשות. להגדיר ווקומרס - מה הכוונה בזה? אני לאי יודע מה ההגדרות לדבר הזה. להגדיר תוסף JET זה משהו שמעולם לא עשיתי ולא אני התקנתי את התוסף הזה וגם לא זמיר אני חושב.
ואני לא חושב שזמיר יעשה את כל זה עבורי.

לא יודע מה להגיד לך בנוגע לזה.... לא יודע איך להתקדם עם הבעיה הזאת.
ממה שאני זוכר, ראיתי חלק מהמוצרים כן מראים תמונה שנייה, וחלק לא מראה. אז זה איזשהו באג שאתה טוען קשור ל JET? למה באתר בעברית זה כן עובד ובאתר באנגלית זה לא עובד?

תודה,
שחר

ספטמבר 2, 2024בְּ- 11:05 am #16131165

Itamar
Supporter

שחר, אני רוצה להזכיר לך ש JetWooBuilder אינו תואם באופן רישמי עם WPML.

בכל אופן, אני אנסה להשיג את הפלגין הזה ולבדוק אם אני יכול לשחזר את הבעיה.

אחזור אילך כשיהיו לי מקנות.

תודה על הסבלנות,
איתמר.

ספטמבר 3, 2024בְּ- 6:38 am #16134058

Shahar Aharoni

היי איתמר
אני מבין, ומודה לך מאוד על השירות ועל הרצון לעזור. ממש ממש מקווה שתצליחו!
חייב לסיים עם הנושא הזה.

שאלה קטנה ברשותך בלי לפתוח כרטיס במיוחד:
אני מעלה מוצרים חדשים לאתר, ואני רואה שהם לא מופיעים באתר באנגלית. האם זה בגלל שאין תרגום אוטומטי או משהו כזה? יכול להראות לי איך לסדר את זה?

תודה רבה, ואני מחכה לעדכון בנוגע לתוסף JET - זה מאוד חשוב לי.

בברכה,
שחר

ספטמבר 4, 2024בְּ- 7:52 pm #16142575

Itamar
Supporter

שלום שחר.

באתר הניסיונות הקמתי תבנית JetWooBuilder לעמוד ארכיון לקטגורית מוצרים. עקבתי אחר ההגדרות באתר שלך. אני חושב שההגדרה שמחליפה תמונה כשעוברים עם העכבר על מוצר זו ההגדרה Enable Thumbnail Effec. אבל אני לא מצליח לגרום לזה לעבוד אפילו בעברית השפה הראשית. אולי זו לא ההגדרה או שיש הגדרות אחרות. אם תוכלו תפעילו את זה כמו באתר שלכם לפחות בשביל השפה העברית ואני אמשיך משם. בקישור הבא תוכלו לערוך את התבנית.

קישור נסתר

במידה ואתם לא יכולים, אני צריך הסכמה שלך לקחת עותק של האתר שלך ולהעביר את הנושא לבדיקת התומכים הבכירים. לשם כך אני צריך את אישורך להתקין תוסף כמו Duplicator או All In One Migration.
האם אתה מסכים?

בנוסף כתבת: "אני מעלה מוצרים חדשים לאתר, ואני רואה שהם לא מופיעים באתר באנגלית. האם זה בגלל שאין תרגום אוטומטי או משהו כזה? יכול להראות לי איך לסדר את זה?"

כן, זה בגלל שתרגום אוטומטי אינו מופעל להכל (כלומר הוא לא יקרה באופן אוטוטי כשאתה מוסיף מוצרים חדשים בעברית.) אפשר לשנות את זה ב WPML -> הגדרות. כרגע בחור "תרגם מה שאתה בוחר". באפשרותך לשנות את המצב ל "תרגם הכל באופן אוטומטי". ראה תצלום מסך מצורף.

בברכה,
איתמר.

2024-09-04_22-48-17.jpg
ספטמבר 5, 2024בְּ- 5:57 am #16143135

Shahar Aharoni

היי איתמר
תוכל לשלוח את זה לזמיר... אני כבר אין לי תאים במוח לדברים האלו... באמת.
נגמרתי כבר מהאתר הזה והתרגום שלו... אין לי אנרגיות להתעסק עם זה כבר. מיואש לגמרי מהתהליך שלא נגמר.
פשוט לא נגמר! כל יום שגיאה אחרת, כל יום בעיה אחרת. שוב אין לי שורת עריכה באתר באנגלית, טסטים עם פונטים ענקיים, אייקונים על גבי תמונות, כיתוב בצאק אאוט לא מתורגם, ועוד עוד ועוד ועוד... פשוט לא נגמר. לא לדבר על הבלגן שיש עם JET.... פשוט הזייה אחת גדולה כל התהליך הזה.
נשמע לך הגיוני שאני צריך להשקיע 6 חודשים של מיילים בלתי נגמרים ועבודה בלתי נגמרת על תרגום אוטומטי?!
"אוטומטי" עלאק.... אין ספור פעולות שאני וזמיר צריכים לעשות.... באמת באמת מוגזם לגמרי.

במקום לעבוד על האתר, להביא לקוחות, להביא מכירות, להביא מוצרים חדשים, אני צריך להתעסק עם כל "השיט" הזה...

בנוגע לתרגום המוצרים האוטומטי:
בחרתי בתרגום אוטומטי, ואז הוא רשם לי שיש איזה 1144 מוצרים שהוא צריך לתרגם? יכול להיות?
עכשיו זה יעלה את המוצרים החדשים לאוויר? מתורגמים באתר באנגלית?

תודה,
שחר

ספטמבר 5, 2024בְּ- 4:57 pm #16146125

Itamar
Supporter

שחר, מהצד השני נמצא בן אדם, שזה אני, ולא איזה רובוט או AI. ואני עובד קשה בשביל לעזור לך עם הבעיות באתר שלך. ההשתלחות והשפה הבוטה שלך פוגעות בי. אם אינך מרוצה מהתמיכה שאתה מקבל ממני אתה מוזמן לדווח על כך להנהלה שלי על ידי מילוי טופס בקישור הבא.

https://wpml.org/?page_id=960399

באפשרותך גם לפתוח כרטיס בפורום באנגלית, שם תוכל לקבל תמיכה מאחד הקולוגות שלי שאולי יעזור לך יותר טוב ממני.

https://wpml.org/forums/forum/english-support/

לגבי העניין עצמו של כרטיס זה. אני צריך ממך אישור על דבר אחד שכבר שאלתי בתגובתי הקודמת ולא ענית עליו. אני צריך הסכמה שלך לקחת עותק של האתר שלך ולהעביר את הנושא לבדיקת התומכים הבכירים. לשם כך אני צריך את אישורך להתקין תוסף כמו Duplicator או All In One Migration.
האם אתה מסכים?

לגבי הנושאים האחרים שאתה מעלה, תפתח בבקשה כרטיס חדש לכל נושא בנפרד ואז נוכל להתייחס לכל נושא ברצינות הראויה. אילו החוקים של הפורום שלנו.

שיהיה סוף שבוע נעים ושקט,
איתמר.

ספטמבר 8, 2024בְּ- 6:01 am #16152013

Shahar Aharoni

היי איתמר
ראשית, שום דבר לא אישי. אני לא מכיר אותך, ואתה לא מכיר אותי עם כל הכבוד. אז ממש אין לך מה להיפגע.
אתה חושב שאני לא ענייני? אני לא כותב לעניין?

אתה יכול לשים עצמך בנעליי? תדמיין מצב שיש לך אתר באנגלית, ואתה רוצה בסה"כ לתרגם אותו. ואז תחשוב על מה שעברתי עם התרגום הזה. כמה הודעות, כמה שרשורים, כמה פניות לתוספים אחרים, כמה זמן וכסף השקעתי על זה, אתה יכול להבין את זה?

אם אני "משתלח" זה על התוסף שלכם, ולא עליך באופן אישי. אתה נותן שירות מעולה, עם הסברים ומענה לכל השאלות. הבעיה שאנחנו כבר 6 חודשים על זה! אני מבין שהבעיות הם כתוצאה מהמוצר אותו אתה משווק ולא משהו שקשור לאיתמר או לשירות שאיתמר נותן לנו. אני לא איזה ילד. יש לי עסק מגיל 20 ואני מבין לגמרי מה קורה סביבי, ואיך שירות לקוחות אמור להיות.

תבין שבצד השני גם יש בן אדם, שמתעסק בנושא הזה בלי סוף במקום שהוא יעבוד על העסק שלו. קוראים לאדם הזה שחר, והוא עסק קטן שעובד מהבית ללא עובדים. זמיר הוא בן אדם שלקחתי מתוך מחשבה שיש לו ניסיון עם WPML אבל כמו שאתה רואה, גם הוא לא מצליח. אתה חושב שזמיר לא רוצה לסיים עם פרויקט כזה שקיבל עליו כמה אלפים והוא "שורף" כבר 6 חודשי עבודה.

אני מבקש שתפנה את השאלה לגבי ל Duplicator או All In One Migration לזמיר.
אין לי מושג אם זה בסדר או לא, אם זה יפגע לי או יאט לי את האתר, ולכן זמיר הוא האדם הנכון לענות על השאלה הזאת.

תודה,
שחר

ספטמבר 8, 2024בְּ- 10:04 am #16152407

Itamar
Supporter

שלום,

את התוספים שאני מבקש להתקין (Duplicator או All In One Migration) אסיר מיד לאחר סיום הכנת העתק האתר. (אם הם גורמים להאטה של האתר זה רק בזמן שהם מייצרים את העותק שלו. בדרך כלל במשך כמה דקות.)

באופן חלופי אתה מוזמן לשלוח לי העתק של האתר שלך. על פי רוב אתה יכול לייצר כזה העתק דרך ממשק השרת. תוכל להעלות את העתק האתר לשירות כמו גוגל דרייב או דרופבוקס וכדומה ואני אוריד אותו משם. לשם כך אני מפעיל תגובה פרטית לתגובה הבאה.

לסיום, אציין שאיני אחראי על הקשר בין הלקוחות שלנו (אתה במקרה הזה) לבין המפתחים ששכרו לפיתוח האתר שלהם (זמיר במקרה הזה.) יחד עם זאת ומחוץ להרגלי ומתוך מחווה של רצון טוב, אשלח אימייל בנושא גם לזמיר.

בברכה,
איתמר.

ספטמבר 8, 2024בְּ- 12:12 pm #16152584

Shahar Aharoni

היי איתמר
דיברתי עם זמיר, והוא אמר שניתן לאשר התקנת התוספים שביקשת לצורך הורדת האתר ומחיקתם לאחר ביצוע…
תודה רבה

ספטמבר 9, 2024בְּ- 8:51 am #16154522

Itamar
Supporter

הי,

האפשרות להוסיף פלגינים חדשים לא קיימת באתר שלך. כמו כן, אין אפשרות להסיר פלגינים מותקנים. ראה תצלום מסך מצורף. אני מניח שזו איזו הגדרה בצד השרת.

אנא בטלו הגדרה זו על מנת שאוכל להמשיך בהתקנת הפלגינים שאני צריך. באפרותכם גם לספק לי פרטי כניסת FTP ואנסה דרך FTP להתקין את הפלגינים שאני צריך לקחת העתק של האתר. (במידה והשרת לא חוסם גם את אפשרות זו דרך FTP.).

בברכה,
איתמר.

2024-09-09_11-47-03.jpg
ספטמבר 9, 2024בְּ- 9:23 am #16154849

Shahar Aharoni

תודה איתמר
אני אשלח קישור של הדף לזמיר בתקווה שהוא יוכל לראות.
הוא עדיין אומר לי שהוא לא מקבל התראות על תגובות ממך.
מוזר לא מכיר את זה.

ספטמבר 9, 2024בְּ- 10:36 am #16155279

Itamar
Supporter

תודה,

במקביל לשליחת התגובה פה בכרטיס גם שלחתי אימייל לך ולזמיר. זמיר לא יראה התראות אם לא יסמן את עצמו לקבל התראות. זה נמצא בראש הכרטיס. ראה תצלום מסך מצורף.

2024-09-09_13-35-23.jpg
ספטמבר 12, 2024בְּ- 6:52 am #16169000

zamir Gome

הי איתמר...
לא הבנתי מה חוסם אותך מלהתקין תוספים באתר.
בכל מקרה - התקנתי ואיקטבתי את התוסף שציינת - All In One Migration

כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.