דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: ,

נושא זה מכיל 62 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 3 חודשים, 1 שבוע.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
מאי 30, 2024בְּ- 1:31 pm #15688287

Shahar Aharoni

רקע הנושא:
אני מנסה להפעיל תרגום אוטומטי על כל האתר שלי בכתובת קישור נסתר. אני רוצה להוסיף את זמיר לשרשור.

תסמינים:
התרגום האוטומטי מאט או מקריס את האתר.

שאלות:
איך אפשר לשפר את ביצועי התרגום האוטומטי ב-WPML כך שלא יאט או יקריס את האתר?
מהם השלבים להוספת זמיר לשרשור בתהליך התרגום ב-WPML?

מאי 30, 2024בְּ- 2:29 pm #15688489

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי,

זמיר מוזמן להצטרף לכרטיס הזה. אני לא יכול להוסיף אותו. אם הוא משתמש פעיל של WPML (נדמה לי שהוא כן) הוא יכול לכתוב כאן. או שאתה יכול לצרפו כאיש צוות. זה הקישור (שכבר שלחתי לך בעבר) שמסביר איך לעשות את זה.

https://wpml.org/announcements/2020/09/add-other-people-to-your-wpml-cms-or-agency-account/

בבקשה הרחב על הבעיה בא אתה נתקל.
איפה אפשר לראות את בעית האיטיות?

במידה ואתה צריך עזרה נוספות ממני, אוכל לעזור לך טוב יותר אם תשתף איתי את אינפורמציית הדיבוג שלך (debug information).

.המידע הזה נותן לי לראות עם איזו ערכת עיצוב ופלאגינים אתה משתמש ומה הגרסאות שלהם

.כמו כן, בעזרת המידע הזה אוכל לדעת יותר על מבנה השרת שלך ועוד נתונים לגבי WPML

תוכל לקרוא עוד על כיצד לצרף את המידע הזה בקישור הבא:
https://wpml.org/faq/provide-debug-information-faster-support/

בברכה,
איתמר.

מאי 31, 2024בְּ- 12:41 pm #15692262

Shahar Aharoni

היי איתמר
אוקי, אני מצרף כאן את הדוח באגים.
בנוגע לזמיר: היה שם מייל שגוי ואולי בגלל זה הוא לא יכל להצטרף? אני מנסה לצרף אותו אבל מקבל שגיאה שאומרת שהמייל שלו כבר בשימוש. מצרף תמונה.

האם מישהו יכול להתחבר ולהבין למה התרגום האוטומטי פסק? הוא תקוע.
כמו כן, כשהפעלנו תרגום אוטומטי על כל האתר, הוא פשוט הקריס את האתר. אין משהו אחר.
אנחנו עבדנו על שיפור מהירות האתר, ועכשיו הוא עובד כמו שצריך.

יכולים לעזור בבקשה? אני רוצה לסיים עם זה.

תודה
שחר

זמיר.png
מאי 31, 2024בְּ- 2:11 pm #15692946

Shahar Aharoni

הוספתי את זמיר
zamzamon+1@gmail.com
חשבון מפתח - אני \ אתה יכול להוסיף אותו לשרשור?
הוא ידע יותר טוב ממני להסביר מה הבעיות.
תודה רבה ואחלה סופ"ש 🙂 מקווה שנוכל להתקדם עם זה...
שחר

יוני 2, 2024בְּ- 6:49 am #15695127

Itamar
Supporter

שלום ותודה על צירוף מידע הדיבוג של האתר שלך.

לפי המידע המצורף אני יכול לראות ש WPML ו Strings Translation אינם מעודכנים לגירסתם האחרונה באתר שלך. הגרסאות האחרונות הן WPML 4.6.11 ו Strings Translation 3.2.12. הדבר הראשון שצריך לעשות זה לעדכן את התוספים האילו שלנו ולבדוק אם הבעיה נמשכת.

מעבר לכך אני צריך פירוט מדוייק יותר של הבעיה ואיכן אני יכול לראות אותה באתר. במילים אחרות איך אני יכול לראות שהתרגום האוטומטי מאט אן מפיל את האתר?

איני יכול לצרף את zamzamon+1@gmail.com לכרטיס. הוא צריך להצרף בעצמו. אשלח לו עכשיו באי-מייל קישור לכרטיס ואזמין אותו להצטרף.

אני מאפשר הודעה פרטית לתגובה הבאה, על מנת שתוכלו לשתף איתי את פרטי הכניסה לאתר שאוכל לבדוק אותו.

אנא שתף איתי כניסה לאתר שלך על מנת שאוכל לבדוק את הבעיה. על מנת שלא לפגוע באתר שלך שבאויר עדיף שתיצור העתק של האתר שלך (staging site) על אותו שרת ותתן לנו כניסה לשם. כמו כן, אצטרך את אישרוך שיש לך גיבוי עדכני לאתר שבמידה ומשהו משתבש תוכל לשחזר את האתר מן הגיבוי. בבקשה פרט את הצעדים שעלי לקחת על מנת לראות את הבעיה. זה יהיה נהדר אם תוכל לשתף סירטון שמראה את הבעיה כשאתה מנסה לשמור את העמודים. בשביל זה אתה יכול להשתמש בשירות החינמי של .קישור נסתר תוכל-י למצוא את השדות להזנת פרטי הכניסה למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת-ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את-ה ואני יכולים לראות אותו.********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.******************************************** הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

יוני 3, 2024בְּ- 8:12 am #15696700

zamir Gome

שלום לכולם - הצטרפתי.
קצת רקע - לאחר שתרגמנו את קטגוריות המוצרים וחלק נכבד מהתגיות וסטרינגים במצב של "תרגם מה שאתה בוחר" העברנו את הסטטוס ל"תרגם הכל באופן אוטומטי" הכולל פרסום מידי ללא בדיקה...
פעולה זו גרמה להגדלת הcpu בשרת באופן כזה שהקריס את האתר ולא היה יכול לתפקד.
בעקבות כך, החזרנו את מצב התרגום ל"תרגם מה שאתה בוחר" והתחלתי לתרגם את המוצרים באתר (יש למעלה מ2000 מוצרים).
בהתחלה ניסיתי על בחירת 100 מוצרים ותרגומם באטופן אוטומטי - דבר שעדיין הקריס את השרת בגלל נפח הcpu.
משם עברתי להגדרות של מנות תרגום של בחירת 20 מוצרים בכל פעם שעבד תקין פעמיים - שלוש ואז נתקע על 18 מוצרים ולא המשיך - הוספתי עוד 20 מוצרים לתרגום וכרגע האתר תקוע על 38 עמודים בתור לתרגום החל מיום חמישי שעבר.

‎‫ניהול התרגום › מתנות ישראל — וורדפרס‬‎ 2024-06-03 11-10-47.png
יוני 3, 2024בְּ- 8:22 am #15696753

zamir Gome

שלום לכולם - הצטרפתי לשיחה
קצת רקע:
לאחר שתרגמנו את קטגוריות המוצרים באתר וחלק נכבד מהתגיות מוצרים וסטרינגים כשסטטוס התרגום בהגדרות היה על "תרגם מה שאתה בוחר" העברנו את המצב ל"תרגם הכל באופן אוטומטי" עם ההגדרה "פרסם מיד ללא בדיקה".
פעולה זו גרמה להגדלת משאבי cpu בשרת באופן כזה שהקריסו את האתר ולא ניתן היה להכנס אליו ולצפות בו.
אי לכך - העברנו שוב את המצב להגדרת "תרגם מה שאתה בוחר" והתחלתי להגדיר תרגום עבור המוצרים באתר (יש למעלה מ-2000 מוצרים).
בהתחלה ניסיתי בחירה של 100 מוצרים לתרגום - אלא שגם פעולה זו גרמה לניפוח משאבי cpu שגרמו לקריסתו של האתר.
העברתי את ההחירה ל20 מוצרים לתרגום - דבר שהצליח פעמיים -שלוש ואז נתקע על 18 עמודים שמחכים לתרגום זמן רב מידי.
הוספתי עוד 20 מוצרים לתרגום ונכון לעכשיו - המצב הוא שמאז יום חמישי התרגום תקוע על 38 עמודים מחכים בתור לתרגום ללא אפשרות להמשיך.

‎‫ניהול התרגום › מתנות ישראל — וורדפרס‬‎ 2024-06-03 11-10-47.png
יוני 3, 2024בְּ- 8:31 am #15696857

Itamar
Supporter

זמיר, תודה שהצטרפת ונתת פרטים מועילים להתקדמות עם הבעיה.

האם הבעיה קורת לך באתר פרודקשיין קישור נסתר אן באחד מאתרי הפיתוח?

על מנת להמשיך לעזור, אשמח לפרטי כניסה לאתר בו קרות הבעיה.

אני מבקש שתשתפ-י איתי את פרטי הכניסה לאדמין וגם ל FTP. תוכל-י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת-ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את-ה ואני יכולים לראות אותו.********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.******************************************** הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

יוני 3, 2024בְּ- 8:32 am #15696876

Shahar Aharoni

היי איתמר
אתמול קיבלתי מייל שניסיתם לחייב אותי:
Hi Shahar,

We tried to charge you for your automatic translation usage over the last month, but the payment didn’t go through.

To continue using automatic translation:

Visit to your site’s admin.
Go to WPML → Translation Management → Tools.
Pay your outstanding invoice.
Please also make sure your payment method is up to date.

At your service,
WPML team

קיבלתי הודעה מחברת האשראי שאומרת שהיה ניסיון לחיוב על ידיכם על סכום של 537.46 $.
אני רק רוצה להבין את מודל התשלום - אמרתם תשלום לפי התקדמות התרגום. האם בגלל שבחרנו תרגום לכל האתר, אז זה החיוב לכל או מרבית האתר? איך הסכום הזה מחושב?
אשמח להסבר לפני שאני מבצע תשלום.

ואשמח גם לדעת שהתרגום הזה לא ככה מכביד ומקריס את האתר. זה לא תופעה שאתם מכירים?

תודה רבה
שחר

יוני 3, 2024בְּ- 8:55 am #15696948

Itamar
Supporter

הי, שחר.

מודל התרגום שלנו שבו אתה משתשמ נראה Pay-as-you-go. בעברית אנחנו קוראים לו "תשלום לפי שימוש". כבר הסברתי לך על המודל הזה מספר פעמים, אבל אחזור על ההסבר שוב. במודל תשלום הזה, אתה יכול לתרגם את האתר שלך בתרגום אוטמטי. בשביל שזה יהיה אפשרי, אתה צריך להרשם לאפשרות זו ולהזין פרטי כרטיס אשראי. (את זה עשיתי כבר.) במודל זה האתר שלך מתורגם אוטומטית (כולו או לפי מה שאתה בוחר) ובסוף כל חודש אתה מחוייב על התרגומם האוטומטי באתר שלך לפי כמות הקרדיטים שהשתמשת. בתרגום עם המנוע של מייקרוסופט משלמים קרדיט אחד למילה ומנועי התרגום של גוגל ו DEEPL משלמים שתי קרדיטים למילה. בשני מקרים אנחנו רוצים להבטיח את עצמינו ולהמנע מהונאה, כלומר שלקוחות יבטלו את המנוי של התרגום האוטומטי ולא ישלמו את החוב. רף הסכומים האילו בהם אנחנו עוצרים את התרגום האוטומטי ולא מאפשרים להמשיך הוא 100$ ואז 4000$. אתה הגעת לרף של ה €100 ב 30.05.2024 כלומר ביום חמישי האחרון. התשלום לרף הזה בוצע בהצלחה. אז המשיך התרגום האוטומטי לעבוד. אנחנו שולחים את החיוב לחודש הקודם בתחילת החודש הבא, בדרך כלל בשלשי לחודש. היום שלחנו לך חיוב של €493.81 אבל התשלום הזה נדחה. תוכל לשלם את החוב הזה בקישור הזה.

קישור נסתר

תוכל גם לקרוא על תשלום לתרגום אוטומטי ולראות מחשבון לחישוב עלויות תרגום אוטומטי בקישור הבא.

https://wpml.org/documentation/automatic-translation/automatic-translation-pricing/#calculate-your-cost-lnk

יתכן שהתרגום תקוע כי לא שילמת את החוב. שלם בבקשה את החוב ואם הבעיה נמשכת תן לנו כניסה לאתר שלך.

אני מבקש שתשתפ-י איתי את פרטי הכניסה לאדמין וגם ל FTP. תוכל-י למצוא את השדות להזנת האינפורמציה הזאת למטה מתחת לאזור התוכן. המידע שאת-ה משאיר בתגובה הפרטית הוא חסוי ורק את-ה ואני יכולים לראות אותו.********************************************חשוב מאוד!!! צור-י גיבוי מלא לאתר שלך גם של כל הקבצים וגם של הדטה בייס.******************************************** הינה קישור לעמוד באתר שלנו המסביר את כללי הפרטיות וההבטחה שלנו כשאנו נותנים תמיכה ללקוחותינו.https://wpml.org/purchase/support-policy/privacy-and-security-when-providing-debug-information-for-support/

בברכה,
איתמר.

יוני 3, 2024בְּ- 10:58 am #15697537

Itamar
Supporter

שלום, זמיר ותודה על פרטי הכניסה.

כשאני הולך ל WPML -> תרגומים אני עדיין ראוה הרבה עבודות תרגום ממתינות לבדיקה. ראה תצלום מסך מצורף. אני יודע שהאפשרות שבחרתם היא לפרסם את כל התרגומים ללא בדיקה אבל אולי אילו תרגומים ששם עוד לפני ששיניתם אפשרות זו. באפשרותכם לאשר את כל התרגומים בבת אחת מבלי לבדוק אותם.

תוכל בבקשה לעשות את זה ולראות אם זה פותר את בעיית התקיעות\פרפורמנס באתר?

בברכה,
איתמר.

2024-06-03_13-54-54.jpg
יוני 4, 2024בְּ- 5:02 am #15699690

zamir Gome

היי איתמר - אשרתי את התרגום לכל אלו שהיו בססטוס לבדיקה.
לא עזר וססטוס תרגום אוטומטי עדיין תקוע על 38 תרגומים בתור

יוני 4, 2024בְּ- 5:29 am #15699697

Shahar Aharoni

היי איתמר
החיוב עבר אתמול ללא האישור שלי... בסדר.
לפי מה שזמיר אומר לי, התרגום עדיין תקוע!
תוכל לבדוק את זה? מה אנחנו אמורים לעשות?

תודה!
שחר

יוני 4, 2024בְּ- 5:33 am #15699701

Shahar Aharoni

תראה, זה מראה לי כאילו לא שילמתי...
ממש הזוי, ולא ברור לי בכלל כמה זה הולך לעלות לי, ולמה הדבר הזה לא זז!!
מישהו יכול להתחבר לדבר הזה ולעזור לי!?!

04.06.2024_08.31.50_REC.png
יוני 4, 2024בְּ- 6:11 am #15699744

Itamar
Supporter

שלום.

שחר, זה מראה ששילמת. הכל בסדר מבחינת הסדרת התשלום לתרגום אוטומטי. אתה יכול לראות את זה ב WPML -> ניהול תרגום -> Tools -> חשבוניות. ראה תצלום מסך מצורף.

זמיר, תודה שנסית את בקשתי. אני רואה שזה עדיין תקוע. ב WPML -> תמיכה -> עורך תרגום מתקדם -> ימוני שגיאות, אני רואה שגיאה שכנראה תוקעת הכל. אני כגע מתייעץ עם התומכים הבכירים שלנו לגבי השגיאה ואחזור אליך בנושא כשתהיה לי תשובה מהם.

איתמר.

2024-06-04_08-39-26.jpg
Shahar Aharoniאישר שהבעיה נפתרה בתאריך 2024-06-23 14:37:50.
כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.