דלג על ניווט

זהו פורום התמיכה הטכנית עבור WPML - התוסף הרב-לשוני של WordPress.

כל אחד יכול לקרוא, אבל רק לקוחות של WPML יכולים לכתוב כאן. הצוות של WPML עונה בפורום 6 ימים בשבוע, 22 שעות ביום.

אין היום תומכים זמינים לעבודה בפורום Hebrew. הרגש חופשי לפתוח קריאות ונטפל בהן ברגע שנהיה מקוונים. תודה על הבנתך.

תגיות: ,

נושא זה מכיל 62 תגובות, יש ל 3קולות.

עודכן לאחרונה על ידי Itamar לפני 3 חודשים, 1 שבוע.

בסיוע: Itamar.

מחבר פוסטים
יוני 18, 2024בְּ- 2:31 pm #15749541

zamir Gome

הי איתמר ותודה על המענה
עברתי על סנכרון תפריטים לפי המתואר בקישור ששלחת - https://wpml.org/documentation/getting-started-guide/translating-menus/
אך לאחר ביצוע הסנכרון - ראיתי של החלק של התפריט העליון בגרסה האנגלית לא מוצג כלל...
יכול לבדוק?

Israel Gifts _ Exciting gift at an unbeatable price, Judaica jewelry 2024-06-18 13-16-06.png
יוני 18, 2024בְּ- 2:34 pm #15749573

zamir Gome

היי איתמר ותודה על המענה
עברתי על כל עניין סנכרון התפריטים לפי המאמר שצירפת אך לאחר הביצוע נראה שלכ התפריט בגרסה האנגלית לא מוצג כלל
יכול לבדוק?

Israel Gifts _ Exciting gift at an unbeatable price, Judaica jewelry 2024-06-18 13-16-06.png
יוני 19, 2024בְּ- 5:09 am #15752551

Shahar Aharoni

היי איתמר
נודה לך על תמיכה בשאלות של זמיר כדי שנוכל לסיים את התהליך.
תודה רבה
שחר

יוני 19, 2024בְּ- 5:19 am #15752621

Itamar
Supporter

שפות: אנגלית (English ) עברית (עברית )

אזור זמן: Asia/Jerusalem (GMT+03:00)

הי, זמיר.

אני לא רואה את הבעיה כמו שאתה מראה אותה בתצלום המסך שלך. כלומר שאין אף פריט בתפריט באנגלית. אני כן רואה פריטים. ראה תצלום מסך מצורף. כשאני מתסכל על כל התפריטים בעיצוב -> תפריטים, אני לא יכול לראות איזה מהתפריטים מסומן כתפריט הראשי. אני מניח שזה Main he.

זמיר, תוכל בבקשה להגיד לי מה הוא התפריט שמופיע באהדר להסביר לי כיצד הוספת את התפריט להאדר של האתר?

זה יעזור לי להבין יותר טוב את הבעיה ולעזור בבעיה זו.

תודה,
איתמר.

2024-06-19_08-14-56.jpg
יוני 19, 2024בְּ- 6:38 am #15753222

zamir Gome

בוקר טוב איתמר
ההאדר שמוגדר לאתר הוא תבנית האדר באלמנטור בשם headerZ.
בתוכו מוטמע התפריט הראשי בשם NewHEB Nav.
התפריט מורכב מ-4 קישורים מותאמים שמנוהלים כמגה מניו של הפלאגין JetMenu שמציג את רשימת התתי קטגוריות מוצרים תחת כל קטגורית מוצרים ראשית (מתנות, תכשיטים, יודאיקה ואומנות).
שאר החלקים של התפריט הם עמודים סטטים, עמוד קטגורית מוצרים ראשית (OUTLET) ועמוד הבלוג

‎‫תפריטים › מתנות ישראל — וורדפרס‬‎ 2024-06-19 09-37-57.png
יוני 19, 2024בְּ- 6:12 pm #15757974

Itamar
Supporter

הי, זמיר.

לפני שאני ממשיך בהסברים מה עשיתי, חשוב לי לציין שלצורך תרגום התפריט השהתי את התרגום האוטומטי של כל התוכן. עשיתי את זה ב WPML -> ניהול תרגום. כרגע השארתי את זה על מצב מושהה. אם תרצו שוב לתרגם אוטומטית הכל (כלומר תוכן חדש שהוספתם) לחצו על "התחל תרגום אוטומטי". ראה תצלום מסך מצורף תרגום-אוטומטי-מושהה.jpg.

הצלחתי לתרגם את התפריט הראשי לאנגלית על ידי סינכרון ב WPML -> סנכרון תפריטי WP. ראה תצלום מסך תפריט-באנגלית.jpg. אבל היתה לי בעיה עם שלושה פריטים שהתוית וקישור שלהם לא תורגמו. אז ערכתי באופן ידני את התפריט המתורגם באנגלית (MainEN Nav) ותיקנתי את זה שם. עכשיו נותר לייצר את המגה מניו של הפלאגין JetMenu בתפריט באנגלית. זה לא הסתנכרן באופן אוטומטי. ייתכן שזה בגלל חוסר תאימות עם הפלגין JetMenu. בזמן שביצעתי את כל התיקונםי האילו הקלטתי וידאו של המסך שלי. הוידאו מחולק לשניים והאורך הכולל הוא כ 9 דקות. אני יודע שזה הרבה, אבל אם תרצה לצפות כדי לראות מה עשיתי תוכל להריץ את הוידאו על מהירות גבוהה יותר. הינה הקישורים לוידאוים שלי.

קישור נסתר

קישור נסתר

איתמר.

תרגום-אוטומטי-מושהה.jpg
תפריט-באנגלית.jpg
יוני 20, 2024בְּ- 7:29 am #15761733

zamir Gome

היי איתמר.
1. תודה על התשובה והטיפול
2. אין לי אפשרות לצפות בהקלטה מכייוון שהקישור מוסתר
3. - לפני שהתחלנו לטפל בסנכרון התפריט כל התפריט והחלק של המגה מניו המשוייך לג'ט מניו היה תקין למעט הכותרות שנשארו בעברית וכן היישור של הקטגוריות מוצרים במגה מניו שהיו מיושרים לימין במקום לשמאל.
מה שמוצג במגה מניו כאמור זה כל התתי קטגוריות מוצרים שמשוייכות לארבעת הקטגוריות הראשיות: מתנות, תכשיטים, יודאיקה ואומנות (תראה איך זה מסודר בעברית) והם כולם כבר תורגמו והוצגו כאמור בגרסה האנגלית של האתר (למעט הכותרות).

שחר - אם לא העלית מוצרים חדשים ו/או ועשית שינויים מהותיים באתר - נראה לי נכון לשחזר גיבוי למצב שהיה לפני שהתחלנו לטפל בסנכון תפריטים ואיתמר יראה מה ניתן לעשות עם הכותרות שנותרו בעברית וביישור הפריטים במגה מניו לשמאל.

ובאותה נשימה כבר אשאל את איתמר שבמידה ויהיה צריך לטפל בעניין היישור באמצעות css- האם יש איזושהיא התניית css שאומרת משהו כמו "אם זה אתר באנגלית אז תיישר לשמאל"...?

יוני 20, 2024בְּ- 7:52 am #15761945

Itamar
Supporter

הי,

2. שלחתי לך את הקישורים בוידאו באימייל.

3. אני מבין. אבל אני מעולם לא ראיתי את המצב שזה מסודר כמו שצריך. אולי זה בגלל שפנית אלי אחרי שסינכרנת את התפריט והבעיה החלה. אם זה המצב אני מציע לא לסנכן את התפריט הזה עם המג מניו. אלה רק לתרגם את התויות בתפריט באנגלית.

זמיר, שאתה שאלת: "האם יש איזושהיא התניית css שאומרת משהו כמו "אם זה אתר באנגלית אז תיישר לשמאל"...?"

כן, יש כזה דבר. זה אטריביוט שנמצא בתגית <html>

lang="en-US"

ראה תצלום מסך מצורף.

שחר, אני מחכה לשמוע ממך אם אפשר לשחזר את האתר מגיבוי שלפני סנכרון התפריטים.

בברכה,
איתמר.

Screenshot 2024-06-20 105104.jpg
יוני 20, 2024בְּ- 8:49 am #15762167

zamir Gome

הי איתמר
ראיתי את הסרטונים.
בהתייעצות עם שחר - אני אבנה את כל החלק של התפריט העליון באופן אחר ללא שימוש בתוסף ג'ט מניו - אלא ישירות באלמנטור עם טאבים מקוננים כך שלא נזדקק בכלל להשתמש בתפריט של וורדפרס

יוני 20, 2024בְּ- 1:26 pm #15764073

Itamar
Supporter

הי, זמיר.

תודה רבה על העדכון בנושא!

הנושא המקורי של הכרטיס הזה הוא התרגומים שהיו תקועים ועל פי טענתכם האטו את האתר. מכיוון שפתרנו את התרגומים התקועים אודה לכם אם תסמנו את הכרטיס הזה כפתור. אם אתם עדיין חושבים ש WPML מאט את האתר, אני מציע קודם כל לסיים את כל התרגומים והבעיות האחרות שציינתם ואז לבדוק אם האתר עדיין איטי בגלל WPML. חשוב גם לקרוא את מה שאנחנו מסבירים על בעיות פרפורמנס בקישורים הבאים.

https://wpml.org/faq/prevent-performance-issues-with-wpml/

https://wpml.org/documentation/how-we-debug-performance-issues/

https://wpml.org/faq/how-to-debug-performance-problems/

עבור כל עניין אחר (גם אם הזכרתם אתו בכרטיס זה) וגם בעניין הפרפורמנס (האטה של האתר), אני מציע שתפתחו כרטיס חדש בפורום שלנו. הכרטיס הזה ארוך מידי כבר ויהי קשה להמשיך להתנהל איתו.

תודה,
איתמר.

יוני 20, 2024בְּ- 5:22 pm #15765803

zamir Gome

הי איתמר
בניתי מחדש את התפריט הראשי באתר האמצעות המגה מניו המובנה של אלמנטור (לא משתמש בתפריט וורדפרס -כך ששיטת הסנכרון תפריטים לא תיבוד פה לתרגום).
תסתכל איך זה בנוי עכשיו.
כשעוברים לגרסה האנגלית של האתר כל הלשוניות עדיין מוצגות בעברית וכן הלייבלים של כל חלק מהמגה מניו - התתי קטגוריות שמוגדרות עם הוידג'ט Categories grid אכן מתורגמות לאנגלית אך מיושרות לימין כפי שהיה טרם סנכרון התפריט בורסיה הקודמת.
אנא בדיקתך
סופ"ש שקט ורגוע
תודה

יוני 20, 2024בְּ- 7:33 pm #15766612

Itamar
Supporter

תודה, זמיר.

אוכל לבדוק זאת ביום ראשון.

שיהיה סופ"ש נעים,
איתמר.

יוני 23, 2024בְּ- 6:06 am #15791824

Itamar
Supporter

הי, זמיר.

עכשיו אני רואה שהתויות מתורגמות לאנגלית. אבל המגה מניו לא פועל. ראה תצלום מסך מצורף. אז אני לא בדיוק מבין עכשיו מה קרה ומה לבדוק. אחכה לתגובתך ולהסבריך.

בברכה,
איתמר.

2024-06-23_09-02-08.jpg
יוני 23, 2024בְּ- 7:55 am #15792605

Shahar Aharoni

היי איתמר
שבוע טוב!
מה שלומך?
אני סוגר את השרשור הזה לבקשתך.
אנחנו כמובן עדיין זקוקים לעזרה עם סיום התרגום... אני כבר קרוב לחודשיים על הנושא הזה ויותר מאשמח לעזרתך כדי שנוכל לסיים.

תודה!
שחר

יוני 23, 2024בְּ- 8:29 am #15792825

zamir Gome

הי איתמר
הצילום מסך עדיין מראה את המגה מניו הקודם
במהלך הסופ"ש החלפתי אותו למגה מניו המובנה של אלמנטור שיצר בעיות ולא נראה טוב במכשירי המוביל...
אי לכך - החזרתי את התפריט לגרסה הקודמת שהיתה שחלקו מאורגן תחת Jet Menu.
צריך לבדוק עכשיו למה כל התתי קטגוריות שמוצגות בעברית (כמגה מניו) לא קיימות בכלל בגרסה האנגלית?

Shahar Aharoniאישר שהבעיה נפתרה בתאריך 2024-06-23 14:37:50.
כרטיס זה סגור כעת. אם אתה א WPML לקוח וזקוקים לעזרה קשורה, נא לפתוח א כרטיס תמיכה חדש.